Dirty Stuff Night w/ Carla Roca

Clubbing
Techno

Sobota, 24 lutego 2018
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Rok i jeden dzien – dokladnie tyle minie w dniu imprezy, od ostatniej wizyty polskiej Krolowej Techno w stolicy Gornego Slaska. Dokladnie 25 lutego 2017, odbyla sie tez ostatnia impreza spod szyldu ‚Dirty Stuff Night’ w Katowicach. Niezmiernie nam milo, ze bedziemy mogli po raz kolejny goscic Karoline w naszym miescie. Zapraszamy 24 lutego do klubu Plebiscytowa 5!

DJs:
Carla Roca (Black Point/Poznań)
Siasia (Dirty Stuff Records/Katowice)
Dj Mark Wentis (Silesia Underground Project/Olkusz)
Darus (Opole)

TECHNO ALL NIGHT LONG!
_______________
Start: 22:00
End: 5:00
Tax: 15pln

Carla Roca – artystka w wielu dziedzinach, pianistka, kompozytorka, a najbardziej znana publiczności jako DJka.

Już w wieku pięciu lat zaczęła swoją edukację w Szkole Muzycznej. Przez kilkanaście lat grała na fortepianie i była związana głównie z muzyką klasyczną. Nie przypuszczała, że kiedyś zastąpi ten instrument gramofonami, a spokojne sale koncertowe zamieni na tętniące życiem kluby pełne bawiących się ludzi! Ale tak musiało się stać, gdyż od najmłodszych lat fascynowała ją również muzyka elektroniczna. Wsłuchiwała się w dźwięki Kraftwerku i Depeche Mode, co niewątpliwie uformowało ją artystycznie.

Karierę Djki zaczęła w 2001 roku i był to jak dotąd najlepszy debiut w historii polskiego clubbingu. Już po kilku miesiącach Carla stała się najpopularniejszą i najczęściej występującą djką w Polsce. Po niespełna roku, otrzymała propozycję występu na Mayday Polska, a podsumowaniem pasma sukcesów był wynik plebiscytu klubowego magazynu „Life” na „Najpopularniejszego Polskiego Dj’a 2002 roku”, w którym zajęła miejsce II. W kolejnych plebiscytach Carla już tylko potwierdzała swoją wysoką pozycję na scenie klubowej w kraju, zyskując miano legendy polskiej sceny techno.

Carla od niemal dwudziestu lat dostarcza swoim fanom najlepsze pozytywne emocje, grając niezmiennie na najwyższym poziomie. Jest ceniona za doskonałą selekcję płyt i wyczucie do dobierania kawałków. Dzięki tym umiejętnościom jej sety za każdym razem są dynamiczne i pełne energii, przy których nie sposób ustać w miejscu.

Carla grała wielokrotnie na niemal wszystkich prestiżowych eventach muzyki klubowej w Polsce: m.in. MAYDAY, CREAMFIELDS, INSTYTUT ENERGETYKI, NATURE ONE, Soundtropolis, Tunnel Electrocity, Sunrise Festival, Parada Wolności, Bass Planet, Scream, Water Festiwal, Electro Sound Festiwal, Hypnotica, Euforia, Rittmatica i wiele, wiele innych..

Grała w większości klubów w Polsce. Ma na swoim koncie także rezydentury w takich klubach jak Kanty (Jaworzno), Eskulap (Poznań), Lokomotywa i Paragraf 51 (Warszawa), Hormon (Kielce). Carla występowała również za granica. Grała w Niemczech, m. in. na imprezie LOVE PARADE w Berlinie, na festiwalach Double Decker i Supagate na Słowacji, miała zaszczyt wystąpić w Belgii na imprezie „5 years Session” i „Redhead’s Birthday Party”. Grala także w klubach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Czech, Włoch i Holandii.

Grala prawie ze wszystkimi czołowymi djami Europy i reszty świata m. in. byli to: Carl Cox, Picotto, Sven Vath, Luke Slater, Adam Beyer, Rebekah, dj Hell, Miss Kittin, Umek, Marco Carola, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Jeff Mills, Fergie, Paul van Dyk, dj Preach, Chris Liebing, Misjah, Marco Bailey, Luke Slater, Pedro Delgardo, Pet Duo, Westbam, Marusha, Lucca, Tom Hades, Gaetano Parisio, Nastia, Takkyu Ishino, Dr Motte, Corvin Dalek, Redhead, Cari Lekebush, Joel Mull, Felipe, Marco Lenzi, Lars Klain, Massimo, Eric Sneo oraz wielu, wielu innych…

plakat