“Ciśnienie na muzykę” – sneaky jesus

Koncerty
“Ciśnienie na muzykę” – sneaky jesus

Sobota, 21 października 2023
godz: 19:00

Akcelerator Kultury

Nowy Świat 2a, Kalisz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Miłośnicy i miłośniczki muzyki / wszyscy zainteresowani / spragnieni wrażeń 21 października o godz. 19:00 zapraszamy Was na niezwykły koncert, a zagra dla nas zespół sneaky jesus.
Formacja to czwórka zdolnych wrocławskich muzyków, którzy nie przywiązują wagi do zasad, łącząc brzmienia polskiego jazzu z dubem, hardcore punkiem, psych rockiem i hip-hopem.
Sneaky jesus tworzą charyzmatyczni ludzie: gitarzysta Maciej Forreiter, saksofonistka Matylda Gerber, basista Beniamin Łasiewicki oraz perkusista Filip Baczyński.
Po gorąco przyjętym debiutanckim albumie For Joseph Riddle zespół powraca z nowym wydawnictwem, na którym wachlarz brzmień jest jeszcze szerszy.
For Chaching Taphed to trzy kwadranse bardzo bliskiego spotkania z muzykami.
Zespół nawiązuje na płycie do PRL-owskiej muzyki filmowej, ethio-jazzu, jazzu spirytualnego, hardcoru i przede wszystkim dźwięków Wrocławia.
Opinia Łukasza Wojciechowskiego z Astigmatic Records o zespole sneaky jesus „One of my favourite forward-thinking bands on the Polish map”.
Serdecznie zapraszamy, to będzie duża dawka dobrej muzyki!


“Ciśnienie na muzykę” – sneaky jesus | 21 października 2023 Sobota, Akcelerator Kultury

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →