XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej [ODWOŁANY]

Festiwale
XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej [ODWOŁANY]

Czwartek, 22 października 2020
godz: 18:00

Jarocin

, Jarocin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

FESTIWAL ODWOŁANY

Zapraszamy na XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i Walcz!” oraz występ Cleo!

CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaką Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana, w 2013 wydała singiel „MY SŁOWIANIE” który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się cyfrową piosenką roku 2014. W tym samym roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny.

Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad półtora miliona fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty a po kilku meisiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, „Zabiorę Nas” uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, pierwszym singlem z płyty został przebój „ŁOWCY GWIAZD” który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń. Kolejnymi singlami zostały „Za Krokiem Krok” oraz „DOM (STAMINA)”.

Bilet w cenie 30zł przysługuje dzieciom i młodzieży za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej przy weryfikacji biletu. Dzieci do 6 lat wstęp wolny.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej [ODWOŁANY] | 22 października 2020 Czwartek, Jarocin

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.