JAROCIN FESTIWAL 2022

Festiwale
JAROCIN FESTIWAL 2022

Czwartek, 14 lipca 2022
godz: 15:00

Maratońska Jarocin

Maratońska, Jarocin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Harmonogram koncertów:

15.07 – Kalush Orchestra, Illusion, Artur Rojek, Brodka, Czesław Śpiewa, Włochaty, Hedone, Flapjack, Ikarus Feel, The Poks, Lochy i Smoki,
16.07 – Pidżama Porno, KSU, IRA, Sztywny Pal Azji, Mery Spolsky, Dr Misio, Hańba, Ye.stem, The Stubs, Spokój
17.07 – Kult, Dżem, Kobranocka, Ralph Kaminski, Hunter, Kaśka Sochacka, CF98, Rat Kru, Kaszel, Pleasure Trap

Kultowy festiwal w Jarocinie odbędzie się w tym roku w dniach 14-17 lipca. Po sukcesie poprzedniej edycji imprezy w 2021 r., artyści powrócą w to samo miejsce, czyli na słynne boiska przy ul. Maratońskiej.

(…) Wszyscy byli tu spragnieni muzyki, rozrywki, kilku chwil, które choć trochę przypominałyby czas sprzed pandemii

– tak jarocińską publiczność opisywał dla Gazety Wyborczej Łukasz Kamiński w 2021 r.

Tegoroczna edycja festiwalu to ponownie trzy dni z czołówką polskiego rocka, debiutami i wydarzeniami specjalnymi. W planach są dwie sceny – Duża i Mała. Pierwsze ogłoszenia artystów zostaną podane niebawem. Podobnie jak w ubiegłym roku, w line-upie pojawi się trzydziestu artystów.

Wydarzeniem poprzedzającym sam Jarocin Festiwal będą Jarocińskie Rytmy Młodych. Tego dnia w Amfiteatrze odbędą się przesłuchania i nastąpi wybór zwycięzcy konkursu. Oprócz nagrody pieniężnej zwycięzca będzie miał także przywilej wystąpienia na Dużej Scenie Jarocin Festiwal 17 lipca 2022 r. Laureatem ubiegłorocznej edycji konkursu był zespół Ikarus Feel. Przesłuchania 14 lipca 2022 r. są wydarzeniem otwartym i bezpłatnym dla publiczności.

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in. Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych. W 2021 r. na Małej i Dużej Scenie w Jarocinie wystąpili m.in. z programami jubileuszowymi – TSA, Dezerter, Armia i happysad, a także reprezentanci młodego pokolenia, jak np. Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Muchy czy Krzysztof Zalewski.

Organizatorem tegorocznej edycji festiwalu jest ponownie poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Swoje doświadczenie buduje na rynku od 2013 roku, stając się w krótkim czasie zaufanym i prestiżowym producentem, partnerem oraz promotorem muzyki polskiej i zagranicznej. Agencja organizuje trasy koncertowe oraz festiwale muzyczne w całej Polsce.

Współorganizatorem wydarzenia jest Gmina Jarocin. Partnerem Festiwalu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, a także Spichlerz Polskiego Rocka.

Więcej na www.jarocinfestiwal.pl oraz www.goodtaste.pl.

Dzieci do lat 9 uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

⚠️ Ważne informacje: Wstęp na pole namiotowe obowiązuje: 14.07-18.07.2022 g. 15.00, adres: Pole przy ul. Maratońskiej.
⚠️ Kupując bilet uczestnik akceptuje regulamin wydarzenia: bit.ly/34H38w2
⚠️ Kupując bilet na pole namiotowe uczestnik akceptuje regulamin pola namiotowego: bit.ly/3I6bwTC

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


JAROCIN FESTIWAL 2022 | 14 lipca 2022 Czwartek, Maratońska Jarocin

Biletomat.pl
139 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Jarocin

JAROCIN FESTIWAL 2022 Jarocin

SOUNDS OF FREEDOM 2022

Pt, 26 sierpnia 2022
godz: 18:00

od 79 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →