Salty Sounds x Aperol Spritz: Karaś/Rogucki

Koncerty
Salty Sounds x Aperol Spritz: Karaś/Rogucki

Sobota, 22 sierpnia 2020
godz: 20:00

Jastarnia

, Hel

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Salty Sounds x Aperol Spritz: Karaś/Rogucki
22.08.2020 roku, sobota, godz. 20:00
Plac Sobótkowy, Jastarnia – Półwysep Helski
wejście od strony skrzyżowania ul. Abrahama i Błękitnej

Bilety w cenie: 79 zł

Pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Właśnie dlatego powstał cykl Salty Sounds.

O ARTYŚCIE

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love „1996”. Następnie pokazali światu próbkę autorskiego materiału w singlu „Bolesne strzały w serce”. Utworowi towarzył mroczny i pokręcony teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa.

O WYDARZENIU

Salty Sounds – siostrzany projekt Salt Wave Festival powstał z tęsknoty za muzyką na żywo. To jedyny w tym roku letni cykl koncertów na Półwyspie Helskim, na którym nie może Was zabraknąć! Odwołane festiwale, utrudnione podróże i utracona normalność. W ostatnich miesiącach musieliśmy zatroszczyć się o siebie i nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości, by powoli móc wracać z nową energią do wspólnego przeżywania muzycznych emocji i nie tylko!

Morze, plaża, muzyka na żywo, Aperol Spritz w ręku… sounds good? Podczas sobotnich koncertów Salty Sounds w Jastarni posmakujemy pomarańczowego szaleństwa – będziecie mogli poczuć beztroski klimat marki, chillować ze znajomymi w specjalnie stworzonej dla Was strefie i oczywiście delektować się orzeźwiającym Aperol Spritz.

Salty Sounds to wydarzenia w nowym reżimie sanitarnym, które odbędą się na Placu Sobótkowym w Jastarni. Na każde wydarzenie w sprzedaży pojawi się limitowana liczba biletów.

Wydarzenia rozpoczynać się będą godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny na https://bit.ly/SaltySounds_RegulaminSprawdź inne wydarzenia @ Hel

Salty Sounds x Aperol Spritz: Karaś/Rogucki Hel

Salty Sounds x Aperol Spritz: sanah

Sb, 15 sierpnia 2020
godz: 20:00

Salty Sounds x Aperol Spritz: Karaś/Rogucki Hel

Salty Sounds: Fisz Emade Tworzywo

Nd, 16 sierpnia 2020
godz: 20:00

Salty Sounds x Aperol Spritz: Karaś/Rogucki Hel

Salty Sounds: Daria Zawiałow

Nd, 30 sierpnia 2020
godz: 20:00