Letnia Pozytyvka – Warsztaty muzyczne

Koncerty
Letnia Pozytyvka – Warsztaty muzyczne

Sobota, 28 września 2019
godz: 18:00

MagnetOffOn

Władysława Jagiełły 11, Gorzów Wielkopolski

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Lato to najlepszy czas dla muzycznych wydarzeń na świeżym powietrzu. Mamy w Gorzowie idealne miejsce na muzyczny plener pośród drzew czyli nasz piękny Amfiteatr. W te wakacje podczas spotkań na scenie prowadzić będziemy darmowe warsztaty dj’skie i postaramy się połączyć ze sobą analogowy świat winyli z tym bardziej nowoczesnym w postaci cyfrowej.
Z kolei Oskar Szafraniec ceniony producent z Berlina – znany ze wspólnych projektów m.in. z Ricardo Villalobosem oraz Lcaise podzielą się wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie produkcji muzyki z wykorzystaniem maszyn oraz oprogramowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych chcących postawić pierwszy krok w muzyczny świat oraz tych którzy nieustannie pracują nad swoim warsztatem. Zapewniamy profesjonalny sprzęt pozwalający na odpowiednią praktykę.

Po każdych zajęciach przewidujemy after do późna więc zabierzcie ze sobą odpowiedni prowiant na sobotnie wieczory oraz wygodne buty do tańca.

Cykl zakończymy z przytupem Wielkim Finałem w klubie MagnetOffOn, gdzie poza warsztatami usłyszycie energetyczny live w wykonaniu gościa specjalnego z Berlina, którego tożsamość niech pozostanie jeszcze tajemnicą 🙂

Harmonogram:

▶▶▶▶28.09 g.18:00 (bilety 15/20 PLN) – MagnetOffOn
Wielki Finał
Secret Guest – Berlin
oraz
Lcaise (Tanztone Records / Berlin)
Warsztaty produkcji muzycznej (syntezatory, FL Studio)

∎Uwaga!
Dla aktywnych uczestników warsztatów w Amfiteatrze wstęp na Wielki Finał będzie darmowy!Sprawdź inne wydarzenia @ Gorzów Wielkopolski