GAMMA Festival 2014

Clubbing

Sobota, 06 września 2014
godz: 12:00

Park Miejski im. gen. Władysława Andersa

, Gniezno

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

GAMMA Festival 2014
6–7 września, Gniezno

Gamma Festival to wydarzenie, które ma połączyć doznania zmysłów słuchu, wzroku, smaku i zapachu. Będzie to niepowtarzalna okazja, by lepiej poznać i zrozumieć współczesną muzykę elektroniczną.

Festiwal podzielony będzie na dwie części. Pierwsza na nowo wykreuje i zdefiniuje przestrzeń miejską, miejsce znane, ale odrobinę zapomniane. Druga poświęcona będzie warsztatom i prelekcjom, które mogą pomóc zarówno twórcom, jak i ich odbiorcom istnieć lub odnaleźć się w kulturze.

6 września 2014: Gamma Festival (12:00 – 23:00)
Park Miejski im. gen. Władysława Andersa (Strzelnica)

Line up:

*
Ville Vähäsaari (nbar — Berlin)
Stinson (Eye See You)
Inpulzz (Szajse Records | Eye See You)
Wojtek Chlost (Planet Wax | Eye See You | Sono)
Dominik Wolff (Sono)
Stashkov (Szajse Records)
Rain (Szajse Records | Karawana)
Vladimir Kozakov (BrokenBeats)

* — tba

7 września 2014: Warsztaty We Spin / Cities (14:00 – 16:00)
Instytut Kultury Europejskiej UAM, ul. Kostrzewskiego 5-7

We Spin Cities to seria darmowych warsztatów dla muzyków oraz artystów (fotografów, twórców filmów i wielu innych), gdzie gospodarz – Andrew Apanov – mówi o tym, jak rozprzestrzenić swoją sztukę, zyskać nowych zwolenników oraz jak zacząć zarabiać na swoich dziełach. We Spin Cities jest organizowane przez edukacyjną marketingową platformę online We Spin, która jest częścią Dotted Music.

Warsztaty w Gnieźnie będą zatytułowane “Stand Above The Noise” (“Być ponad szumem/hałasem”), gdzie uczestnicy otrzymają praktyczne pomysły, co zrobić, żeby zostali zauważeni jako artyści. Każdy rynek twórczy jest mocno przesycony, dlatego trzeba działać zupełnie inaczej niż konkurenci. W dziedzinach sztuki marketing działa inaczej niż w świecie biznesu, i będziemy mówić dokładnie o tym, jak to działa dla artystów. Kolejnym ważnym punktem, który powinien zostać wymieniony – tworzenie świetnej sztuki nie jest równe osiągnięciu sukcesu jako artysta.

Będziemy mówić o tym jak stworzyć swoją markę online, jak zbudować swój “głos” w sieci – czyli po prostu co robić, aby ludzie o nas usłyszeli.

Warsztaty poprowadzi Andrew Apanov, jak sam lubi siebie określać – “Musician’s Web Keeper” – założyciel cyfrowej agencji marketingowej dla marek muzycznych oraz założyciel blogu „Dotted Music” traktującego o przemyśle muzycznym. Ponadto, jest twórcą pierwszej edukacyjnej platformy marketingowej oraz społeczności dla twórców muzyki elektronicznej – We Spin. Jest w biznesie muzycznym od dekady, jako redaktor naczelny Ultimate-Guitar.com, promotor eventów, manager zespołu, prezenter radiowy, DJ grający drum & bass, konsultant, blogger oraz mówca. Andrew jest również twórcą serii filmów wideo Stand Above The Noise.

Zainteresowany? Wyślij zgłoszenie: http://gniezno.wespin12.com

Masz pytania? Napisz do nas: [email protected]

Partnerzy: Narodowe Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie, We Spin, White Taste

Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+

http://fb.com/gammafestival
http://instagram.com/gammafestival
http://twitter.com/gammafestival
http://youtube.com/gammafestival