Bass Astral Solo Akt + KOHA | Bojlerum Spirala Gliwice 29.11

Koncerty
Bass Astral Solo Akt + KOHA | Bojlerum Spirala Gliwice 29.11

Piątek, 29 listopada 2019
godz: 18:30

Klub Studencki Spirala

Pszczyńska 85, Gliwice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Bass Astral to jeden z najbardziej nietuzinkowych producentów i kompozytorów w Polsce, który łączy delikatność muzyki instrumentalnej z szalenie taneczną elektroniką.

Na co dzień występuje w duecie Bass Astral x Igo, z którym nagrał dwie płyty. Wśród swoich największych inspiracji wymienia takich artystów jak Nicolas Jaar, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante.

Bass Astral:
„Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas.”

Na koncie ma wiele sukcesów, występy na największych festiwalach w kraju, poczucie balansu w życiu codziennym, żywy kontakt z kreatywnością oraz niegasnącą radość z tworzenia i występowania.

Ten intymny w formie koncert będzie okazją do usłyszenia nigdy wcześniej nie publikowanego materiału, z jego nadchodzącej, pierwszej solowej płyty: „Techno do Miłości”.

YouTube: http://bit.ly/30Alibp


KOHA to producent tworzący muzykę z pogranicza future bassu i hip-hopu, łączący subtelne, organiczne brzmienia z mocnymi dźwiękami syntezatorów. W swojej muzyce nie boi się sięgać po znane wokale, którym nadaje nowy kształt odważną aranżacją.Jego głównymi źródłami inspiracji są Flume, Lapalux i radiostacje z GTA San Andreas.
https://soundcloud.com/user-656441452-827867467


18:30 – Otwarcie bram
19:00 – Start wydarzeniaSprawdź inne wydarzenia @ Gliwice