Rafique / coding & null

Clubbing
Techno

Piątek, 10 sierpnia 2018
godz: 23:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Piątkowa noc między systemami i winylami, czy też innymi ciekawymi urządzeniami które niosą elektroniczne dźwięki. To właśnie między nimi, znajdziecie się Wy a …

> Rafique
Bywał u nas już nie raz… czy to jako gość KAJKO czy też towarzysz AFTERowy. Jest on winylowym DJem od 2000 roku, a jego sety to starannie wyselekcjonowana chłosta połączona z techniczną precyzją, która na długo pozostaje i w pamięci, i w nogach.

> coding
Gdyński producent, sound designer, kompozytor, wokalista i tekściarz; zaangażowany w wiele projektów muzycznych i dźwiękowych, jak Aiodine; TwinKling czy Padam
SC: www.soundcloud.com/coding

> null
Muzyk i kompozytor, który to już dekadę temu udzielał się w projektach okołorockowych, jednak w ostatnich latach głównie zajmujący się głównie muzyką elektroniczną.
SC: www.soundcloud.com/00null00

Warto dodać, że coding i null to chłopaki z Soundcheck Sessions, trójmiejskiego kolektywu, którego ideologią są improwizowane sesje muzyki elektronicznej. Łączy ich zamiłowanie do instrumentów elektronicznych i pasja dzielenia się syntetycznymi dźwiękami; grają i tworzą różne gatunki muzyki elektronicznej skupiając się na eksplorowaniu szeroko pojętego techno.
YT: https://goo.gl/ZVFCzd