Open’er Park – Rysy | KAMP! | A_GIM | 13.08.2021

Koncerty
Open’er Park – Rysy | KAMP! | A_GIM | 13.08.2021

Piątek, 13 sierpnia 2021
godz: 17:00

Kolibki Adventure Park

ul. Bernadowska 1, Gdynia

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Warszawski duet RYSY tworzą producenci Wojtek Urbański oraz Łukasz Stachurko. Ich muzyka to wypadkowa progresywnych tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie niezwykle melancholijnych, a jednocześnie chwytliwych melodii. Debiutancki singiel „Ego” ukazał się w maju 2015 roku, a już we wrześniu zaprezentowali longplay „Traveler”. Dotychczasowy dorobek wydawniczy zamyka EP „Father” (2016). RYSY szybko zdobyły uznanie w świecie polskiej muzyki alternatywnej, jednak pomimo sukcesów zespół zawiesił działalność w styczniu 2017 roku. Reaktywacja nastąpiła 31 grudnia 2020 roku wraz z premierą singla „4GET” – tytułowej kompozycji z nowego albumu, którego premiera jeszcze w czerwcu. Duet wystąpi na Open’er Park 13 sierpnia, a gościem specjalnym koncertu będzie Justyna Święs z formacji The Dumplings.
KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który od początku tworzą Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski. Zadebiutowali w 2009 roku EP „THALES ONE”, a komercyjnym przełomem okazał się dla nich singiel „CAIRO”, który trafił na debiutancki album „KAMP!”. Rok 2015 przyniósł drugi album zespołu, taneczno-kontemplacyjną „Ornetę”, po którym muzycy zagrali m.in. specjalną sesję dla Boiler Room. Trzeci album „DARE” ukazał się 17 września 2018. W swojej twórczości Kamp! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach, niemniej romans z elektronicznym popem uznają obecnie za zamknięty, szukając swoich korzeni w techno. Formacja wystąpi na Open’er Park 13 sierpnia.
Agim Dżeljilji to producent i DJ, stojący za powstaniem m.in. projektów Őszibarack i Nervy, z którymi występował na wielu polskich i zagranicznych festiwalach. Od kilku lat w solowym projekcie eksploruje brzmienia techno. W 2020 roku ukazał się album producencki Agima, na który składała się muzyka przygotowana pierwotnie na potrzeby gry „This is The Zodiac Speaking”. Rok 2021 A_GIM rozpoczął od wydania EP „Rheum”, na której obok dwóch premierowych autorskich kompozycji, znalazł się remix Deasa. A już 13 sierpnia zobaczymy go na Open’er Park. Wstęp na koncerty od godziny 17:00.Imprezy blisko Ciebie w Tango App →