Hypno Session: Edit Select (Soma Records / UK)

Clubbing
Techno

Piątek, 26 stycznia 2018
godz: 23:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Dzięki owocnej współpracy promotorów z Polish Rave Order i gdyńskiej ekipy Zaćmienie, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na hipnotyczną wyprawę, której przewodnikiem będzie wyjątkowy brytyjski dj / producent: Edit Select.
Nasz gość może pochwalić się ponad 20-letnim stażem na międzynarodowej scenie techno, a jego produkcje ukazywały się w tak uznanych wytwórniach jak Soma, Ostgut Ton, Figure, CLR, czy Modularz. W niezwykle bogatym katalogu Brytyjczyka znajdziemy remiksy dla takich postaci jak Mark Broom, Slam, Chris Liebing, Pfirter, Dubfire i Speedy J, a także kolaboracje z Antonio Ruscito, Dustinem Zahnem czy Dino Sabatinim. Od ponad dekady Tony Scott prowadzi również label Edit Select Records, w którym obok jego własnych wydawnictw swoje kompozycje prezentują m.in. Deepbass, Marckus Suckut i Gary Beck.
Warto dodać, że występami w naszym kraju Tony rozpocznie trasę, promującą jego najnowszy album ‚Cyclical Undulations’, który ukaże się w marcu 2018 nakładem Soma Records.
Zapewniamy Was, że warto zobaczyć tego wytrawnego weterana w akcji, bo jak mało kto potrafi on wprowadzić swoich słuchaczy w bezlitosny, taneczny trans.

> EDIT SELECT (Ostgut Ton, Soma / UK)
www.soundcloud.com/edit-select
www.discogs.com/artist/843618-Edit-Select

> Michal Gutkowski
> KAJKO
> Gibon

PIĄTEK 26/01/2018

start: 23.00 (bar czynny od 19.00)
wstęp: 20 / 25 / 30 pln
bilety: link będzie dostępny wkrótce

Drugi DOM
ul. Pułaskiego 6, Gdynia

>>> Selekcja przy wejściu.
>>> Wstęp do klubu mają wyłącznie osoby powyżej 21 roku życia.