Welcome 2 AFRO HOUSE – Chriss Jaxx & ASQ with Ashaki dance team

Clubbing
Welcome 2 AFRO HOUSE – Chriss Jaxx & ASQ with Ashaki dance team

Sobota, 29 lutego 2020
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po raz drugi zapraszamy Was do imprezowania z muzyką #HOUSE, ale w światowym, a dokładniej afrykańskim wydaniu.
#AFROHOUSE powraca wraz z DJ-ską dwójką, która w swych seta od lat, zanim ta stylistyka stała się modna, gra numery nasycone duchem i rytmem gorącego kontynentu.
Bębny, głosy i wibracje – to usłyszycie w miksach trójmiejskiej DJ-ki ASQ oraz warszawiaka Chriss Jaxx / PL, a wigoru setom doda Jacob A mający bogate doświadczenie w tej stylistyce.

Poza muzyką, zadbamy także o wystrój oraz taneczną oprawę wydarzenia. Plemienne tańce zawdzięczać będziemy Ashaki Dance Team.
#beAFRO

? ENTRY:
Selekcja na wejściu dla dobra pięknych duchem ludzi.

? RESERVATIONS:
[email protected] | +48 732 340 600
System rezerwacji online: bit.ly/SassyRezerwacje

? SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

? DRESS CODE:
BE AFRO & express Yourself! Colorful outfits with no stiff.

www.besassy.pl

?????
CHRISS JAXX
Pochodzący z Bielska Białej DJ, promotor, jeden z czołowych reprezentantów Polskiej sceny house aktywnie działający od 2000 roku. Regularnie supportuje głównych światowych artystów m.in. Erick Morillo, Mark Knight, Anja Schneider, HOSH, Jan Bloomqvist i wielu innych na największych imprezach w kraju oraz takich cyklach jak „Hed Kandi”, „Ministry of Sound” czy „Defected in da House”.
Miłośnik house music, bardzo chętnie powracający do klasyki gatunku.
Wyjątkowy kontakt z publicznością dostrzeżony został również przez organizatorów prestiżowych polskich festiwali – Coke Live Festival i Heineken Open’er Festiwal. Został zaproszony do udziału oraz zagrania na jednej z najbardziej znanych konferencji artystycznej na świecie która odbywa się co roku w Amsterdamie – ADE
Znany z takich klimatów jak deep & afro house czy też klasycznych flashbackow housowych.

https://www.mixcloud.com/Chriss_Jaxx/stream/

??????????
ASQ | Joanna Milaszewska
Od ponad 10 lat obecna na trójmiejskiej scenie klubowej. Już od pierwszych nut usłyszanych w Radiostacji zakochana w elektronicznych bitach. Pełna radości i słońca muzyka house stała się jej głównym nurtem muzycznym od 2007 roku kiedy to pierwszy raz stanęła za deckami w klubie. Znana z energii, którą przemyca w delikatny i kobiecy sposób na parkiet. Przez lata związana z klubem Mandarynka, gdzie wspólnie z innymi DJ-ami dbała o gusta muzyczne sopockich klubowiczów. Cyklicznie zapraszana na liczne eventy i imprezy do największych miast w Polsce. Po wielu latach pielęgnowania swej pasji wciąż posiada ogromne pokłady energii by przenosić w swój muzyczny świat.

http://www.myspace.com/djasq

???
JACOB A
Wokalista, twórca tekstów współpracujący z najlepszymi artystami muzyki house. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu eventów, w tym Sunrise Festival , Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse. W 2010 oraz 2011 roku, Jacob A brał udział w projekcie LaNoche De Eivissa. Wspólnie z Neevald’em i Bartes’em gościli w Ibiza Global Radio oraz Ibiza Sonica, a także występowali w kilku klubach Białej Wyspy , między innymi w Bora Bora Beach Bar czy też KM5 razem z rezydentem klubu Pacha – Grahamem Saharą. Oprócz wspólnych występów łączy ich produkcja NeeVald & Manteeno – New Day. Dużą popularnością cieszy się również utwór This Is How We Do It oraz Around nagrany z duetem Loui & Scibi z którym Jacob A bardzo często współpracuje, wydany nakładem wytwórni Diamondhouse Records z Monachium.. Początek 2011 roku to występy w Dublinie, Monachium, nawiązanie kilku nowych kontaktów, między innymi z przedstawicielami warszawskiej sceny klubowej Ricardo & Glasse , a także praca nad nowymi produkcjami we współpracy z Groove Cocktail, duetem Loui & Scibi czy też Neevald’em oraz kilkoma artystami europejskiej sceny klubowej.
IG: http://www.instagram.com/jacoba_official/
YT: http://youtube.com/mcjacobaofficial/
SC: http://soundcloud.com/mcjacoba/Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Welcome 2 AFRO HOUSE – Chriss Jaxx & ASQ with Ashaki dance team Gdańsk

Block Party x Łomża | Gdańsk

Śr, 10 czerwca 2020
godz: 17:00

Welcome 2 AFRO HOUSE – Chriss Jaxx & ASQ with Ashaki dance team Gdańsk

BALTIC GAMES 2020

Pt, 17 lipca 2020
godz: 11:00