Sylwester Elektryków

Clubbing
Electronic

Poniedziałek, 31 grudnia 2018
godz: 21:00

Ulica Elektryków

Elektryków, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ulica Elektryków w tym roku nie zapadnie w zimowy sen. Wracamy poza sezonem, żeby Gdańsk miał Sylwestra, na jakiego zasługuje. Jak nie my, to kto?

Nakręca nas nie tylko imprezowe know-how, ale również nostalgia. Na tę jedną noc zaplanowaliśmy podróż do czasów 8-bitowych gier video, dancingów w Hotelu Victoria, synthwave’u i Mody Polskiej. Za pomocą wyjątkowej scenografii, rzeźb, wizualizacji i oprawy muzycznej codzienna przestrzeń klubu B90 i Plenum zamieni się w rzeczywistość niezwykłą. Pozwólcie się wciągnąć w świat archaicznej elegancji, hedonizmu i zagadkowego new age.

Sylwester Elektryków to dwie sceny w B90. W main roomie ekipa Flirtini sięgnie po retro lat osiemdziesiątych, tajemniczy orientalizm i odpadki kultury masowej, czyli vapourwave. Z kolei dzięki wspaniałej kolekcji płyt winylowych The Very Polish Cut Outs, podczas Sylwestra Elektryków zaświeci księżyc z Peweksu. Prywatka w second room pozwoli zakosztować luksusu w starym stylu przy dźwiękach zapomnianej polskiej muzyki. Ekskluzywna strefa VIP znajdzie się w Plenum. Liczba miejsc ograniczona

Choć to fizyce wbrew, cofniemy razem wskazówki zegara o cztery dekady wstecz.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Sylwester Elektryków Gdańsk

Banquet for Warlocks & Wizards

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00