SASSY pres. Miqrokosmos ft. Miqro & Tuxedo

Clubbing
SASSY pres. Miqrokosmos ft. Miqro & Tuxedo

Sobota, 01 lutego 2020
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Uwielbiamy gdy za konsoleta spotykają się dwaj nie tylko DJ-e ale i producenci, których numery grane są w wielu klubach przez innych DJ-ów.
Powraca do nas po kilkumiesięcznej przerwie MIQRO, który przybliża swój radiowy projekt Miqrokosmos. W jego secie na pewno usłyszymy mnogość fortepianowych akordów.
Drugą osobowością będzie trójmiejski Tuxedo produkujący bardziej klimatyczne i progresywne utwory m.in dla wytwórni Electronic Tree lecz jako DJ daje upust swej miłości do radosnej muzyki #house.

Sobota nastawiona na doskonały humor i klasyczny #HOUSEMUSIC

? ENTRY:
Selekcja na wejściu dla dobra pięknych duchem ludzi.
21+ only

? RESERVATIONS:
[email protected] | +48 732 340 600
System rezerwacji online: http://bit.ly/SassyRezerwacje

? SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

? DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.
Express Yourself colorful outfits with no stiff.

www.besassy.pl
????????
MIQRO
W latach 90-tych koneser czarnej płyty a także mistrz winylowej magii. Dziś prekursor najnowszych nowinek technicznych prezentowanych podczas występów. W swoich setach prezentuje mistrzowski sposób mixowania, a dzięki temu wydobywa ukrytą energię i piękno muzyki House. Determinacja oraz ciągłe pogłębianie umiejętności, pozwoliło mu osiągnąć pozycje jednego z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w Polsce.
Oficjalnie okrzyknięty rezydentem Sunrise Festival Afterparty na plaży w Kołobrzegu. Wielokrotnie zapraszany na Electrocity i inne festiwale. Fakt ten otworzył mu drogę do zagranicznych występów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech oraz Szwecji oraz na Ibizie.
Nabrane doświadczenie za konsoletą i ciągła chęć rozwoju muzycznej pasji, nakłoniła do urządzenia własnego studia. Optymistyczne, pełne pozytywnych wibracji nagrania ujrzały światło dzienne dzięki wielu wytwórniom. Współwłaściciel Randewu Records. Wspólnie z Milkwish’em wydają i promują młodych producentów z Polski i nie tylko.

????????
TUXEDO
Pochodzi z Gdańska. Został wychowany w rodzinie zawodowych muzyków. W roku 2005 zadebiutował za konsoletą w gdańskim klubie Parlament i od tamtej pory odwiedził setki miejsc w całej Polsce i poza granicami prezentując swój unikalny, bogaty styl.
Jako producent koncentruje się na głębszych brzmieniach deep house i progressive wydając w takich labelach jak Plastic City, Sudbeat, Baroque, Black Hole czy Reworck, a jego utwory zyskiwały uznanie wśród takich legend jak Hernan Cattaneo, Guy J, Pole Folder i Max Graham. Poza klubowymi formatami tworzy również muzykę ilustracyjną do filmów i reportaży. Od marca 2012 prowadzi własny projekt o nazwie Electronic Tree, zainicjowany pod skrzydłami Proton Music oraz prowadzi audycje w słynnych rozgłośniach friskyRadio, Proton Radio oraz współpracuje z polskim Houseradio.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk