SASSY Mousse Saturday: Monika Sun & KASP

Clubbing
SASSY Mousse Saturday: Monika Sun & KASP

Sobota, 14 września 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Damsko-męskie konfiguracje nie są niczym nowym w soboty. Za mikserem bywa jednak różnie i zazwyczaj gościmy męskie grono.
Tym razem pojawi się chętnie odwiedzająca nasz klub 3miejsjka DJ-a Monika Sun, która zespoli się muzycznie z KASPem pochodzącym z Warszawy.

????????
Monika Sun rozpoczęła przygodę z miksowaniem w 2005 roku grając pop i funk. Dość szybko przeszła na klubowe rytmy i prezentowała swoją houseową selekcję na afterparty festiwali Top Trendy i Hit Festiwal oraz supportowała takich wykonawców jak Wet Fingers, Shaun Baker’em, Sonique, Insaneman. Sprawdziła się także we współpracy z wokalistami (Georgina Tarasiuk, Nika Novicz, Islet) oraz instrumentalistami (Bari, Sasin, Aretha, Dziubee Drummer, Maleo). Jej sety są dynamicznym i zaskakującym połączeniem różnych house’owych nowych i klasycznych odmian z energetycznymi wokalami, elementami jazzu i funku.

????????
Kacper Bogacz a.k.a. KASP ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu, w klasie gitary. Dzięki temu nawiązał współpracę z taki artystami jak Reni Jusis, Kayah, Atanas Valkov, Piroman, Michał Grott, Bartek Wojciechowski, Ferid.
Kolejnym etapem wyrażania siebie stała się produkcja muzyczna, a zainteresowania przeniósł na nowoczesną muzykę klubową.
Stanowił połowę duetu Pol_On, wydając EP-ki w znanych światowych wytwórniach (Freerange, Get Physical, Systematic, Pets) grywając także jako DJ na polskich i zagranicznych eventach. Obecnie związany jest z Otake Records współpracując z Piotrem Bejnarem.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY Mousse Saturday: Monika Sun & KASP Gdańsk

Banquet for Warlocks & Wizards

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00