SASSY Mousse: Malenda+Skipek (Let Us Take You There) | Majestic

Clubbing
SASSY Mousse: Malenda+Skipek (Let Us Take You There) | Majestic

Sobota, 20 lipca 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po kilkumiesięcznej przerwie w samym środku wakacji ponownie gościmy wokalno-djski duet Kasia Malenda i Skipek występujący pod szyldem Let Us Take You There – projekt dwóch wulkanów energii, dużej ilości basu i melodii. Tak potężną energetyczną dawkę musicie sprawdzić!

Zanim po północy duet pojawi się za konsoletą w oprawie niezwykłych wizualizacji w klimat wprowadzi warszawski DJ Majestic.

Kasia Malenda jest jedną z najbardziej obiecujących Polskich wokalistek. Szerszej publice dała się poznać w VI edycji programu The Voice of Poland, w którym dotarła aż do półfinału, zyskując dużą sympatię publiczności. Wraz ze Skipkiem, DJ-em pochodzącym z Olsztyna, wspólnie w setach podróżują od lekkich soulfulowych brzmień, po deepowe odcienie muzyki house.
Jak mówią sami o sobie „Nie obowiązują nas schematy, jest tyle świetnej muzyki, którą chcemy Wam pokazać. Daje nam to możliwość rozwijania skrzydeł i tworzenia rzeczy przy których sami chcemy się bawić. Dla nas wspólne granie to najlepsza zabawa co zawsze udziela się na parkiecie.”

Majestic pochodzi z Gdańska, ale od lat jest dobrze zadomowiony w warszawskim środowisku. Grywał przed takimi artystami jak Armin Van Buren, Seamus H., Johne Jones, Tania Von Pear, Connan Liquid, Lisa Millet, Dave Mayer, Gadjo w wielu klubach Polski. Występował także na wielu festiwalach m.in na poznańskiej edycji Global Gathering. Był rezydentem warszawskiego kubu Capitol, gdzie produkowane były imprezy dla takich muzycznych brandów, jak Hed Kandi, Minisrty of Sound and Defected.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk