SASSY Mousse: Luke Erb & Luka Smiley

Clubbing
SASSY Mousse: Luke Erb & Luka Smiley

Sobota, 25 stycznia 2020
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Noc spod wielkiej litery L 💙 lecz nie czas jeszcze na walentynkowe igraszki – za mikserem staną bratnie dusze z Gdyni i Łodzi – Luke Erb i Luka Smiley rezydent klubu Kokoo z Łodzi.

Celem zgranej dwójki DJ-ów 📿 jest sprawienie by długa noc wydała się za krótka. 💯% pure #HOUSEMUSIC od vocal house, przez funky, po filtered & deep/nu-disco.

Jeśli będzie to Twoje pierwsze spotkanie z tą muzyką, poczujesz jej magiczną moc pojednania 💗

🔱 ENTRY:
Selekcja na wejściu dla dobra pięknych duchem ludzi.
21+ only
Bilet zakupiony na sobotnią imprezę TOUCH by Luke Erb odbywającą się na SASSY ROOF TOP zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach.

🔱 RESERVATIONS:
[email protected] | +48 732 340 600
System rezerwacji online: http://bit.ly/SassyRezerwacje

🔱 SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

🔱 DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.
Express Yourself colorful outfits with no stiff.

www.besassy.pl

Luka Smiley aka Luke P (Łukasz Pietrowski)
Rezydent łódzkiego klubu „Kokoo”. Swoją przygodę z dj-ką rozpoczął 7 lat temu, lecz muzyka zawsze odgrywała ważną rolę w jego życiu. Zainspirowany brzmieniami muzyki elektronicznej chce by jego sety charakteryzowały się intensywnymi i wysublimowanymi dźwiękami. Najlepiej odnajduje się w głębokich brzmieniach stylistyk deep house i nu-disco, lecz w jego setach można usłyszeć również inne odmiany muzyki houseowej.
Od maja 2014 roku jego mixy można usłyszeć na antenie radia Digitally Imported – największej rozgłośni internetowej na świecie.

Luke Erb (Time2Fly Records / Sassy Gdańsk / Warszawa)
DJ, producent oraz właściciel prężnie rozwijającej się wytwórni Time2Fly Records, która w ciągu 5 lat zgromadziła ponad 7 milionów odsłuchań przez takie platformy jak Spotify czy Deezer. Pasją Luka była i jest muzyka, zarówno jej promowanie, jak i prezentowanie zawsze na najwyższym poziomie. Jego sety są melodyjne i pełne pozytywnej energii. Na rynku jest aktywny od 20 lat a lista klubów, w których występował jest bardzo długa. Po blisko dwóch dekadach grania ma doskonałe doświadczenie i wyczucie dzięki czemu wie, jak rozruszać nawet najwybredniejszych klubowiczów, występując w najlepszych klubach na terenie całego kraju. Swoje sety prezentował wielokrotnie na antenach Czwórki, Planety, Radiostacji czy Radia Gdańsk, a od kilku miesięcy jego sety goszczą w londyńskim Dance Radio UK. Jest także corocznym uczestnikiem Winter Music Conference obywającej się w Miami.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY Mousse: Luke Erb & Luka Smiley Gdańsk

Coals – Koncert premierowy

Pt, 06 marca 2020
godz: 18:00

SASSY Mousse: Luke Erb & Luka Smiley Gdańsk

KARAŚ/ROGUCKI – Gdańsk

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 19:00

SASSY Mousse: Luke Erb & Luka Smiley Gdańsk

Meute – Gdańsk

Cz, 23 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 79 PLN