SASSY Mousse: Chris Jaxx & Dio

Clubbing
SASSY Mousse: Chris Jaxx & Dio

Sobota, 25 maja 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Starannie wyselekcjonowany house, którego ciśnienie unosi się 30 cm nad parkietem smagając łydki i wprawiając nogi w ruch, to domena warszawskich gości – Chriss Jaxx i Dio.
Ta dwójka ceni sobie bliski kontakt z publicznością, co działa również w drugą stronę.

✔️✔️✔️DJs✔️✔️✔️
🔅 Chriss Jaxx / PL
🔅 Dio

Chriss Jaxx pochodzi z Bielska Białej, a od 2000 roku stał się jednym z czołowych reprezentantów Polskiej sceny house. Regularnie supportuje głównych światowych artystów m.in. Erick Morillo, Mark Knight, Anja Schneider, HOSH, Jan Bloomqvist i wielu innych na największych imprezach w kraju oraz takich cyklach jak „Hed Kandi”, „Ministry of sound” czy „Defected In da house”.
W setach chętnie powraca do klasyki gatunku, ale na pewno będzie można także usłyszeć deep, funky i afro house.

Historia Dio zaczynającego również w roku 2000 jest nieco odmienna, zaczynał pod okiem Berta i zabłysnął stonowaną selekcją w warszawskim loungebarze NoBo. Przez lata zbudował reputację DJa opanowanego, świadomego i dojrzałego w doborze materiału.
W ciągu niemal już 20 lat zwiedził chyba wszystkie kluby w Polsce supportując także wielkie gwiazdy house (Grant Nelson, Marshall Jefferson, Alex Gopher, Tom Middleton, Mark Knight i wielu innych) oraz regularnie zaczął odwiedzać kluby w innych krajach.
Dio znany jest z własnego stylu, prezentując mieszankę deep/soulful, funky oraz electro house, ale selekcja muzyczna to nie jest jedyna jego zaleta…Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY Mousse: Chris Jaxx & Dio Gdańsk

Solidarity Of Arts 2019 #odwaga

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 18:00

SASSY Mousse: Chris Jaxx & Dio Gdańsk

Muzyczne Lato vol. 4 – Basia Kawa

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00

SASSY Mousse: Chris Jaxx & Dio Gdańsk

K MAG x HUGO Party

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 23:00