SASSY Let Us Take You There: Kasia Malenda & Skipek / BadBoy

Koncerty
SASSY Let Us Take You There: Kasia Malenda & Skipek / BadBoy

Sobota, 21 września 2019
godz: 0:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wciąż z letnim nastawieniem i energią witamy duo Kasia Malenda (live vocal) i DJ Skipek, które występuje pod szyldem Let Us Take You There będącym projektem dwóch wulkanów energii z dużą ilością basu i melodii.

Zanim po północy duet pojawi się za konsoletą w oprawie niezwykłych wizualizacji w wieczór rozpocznie trójmiejski DJ BadBoy, którego styl to przede wszystkim energiczny i żywiołowy rytm łączony z takimi instrumentami jak saksofon, trąbka, gitara, pianino..

Kasia Malenda jest jedną z najbardziej obiecujących Polskich wokalistek. Szerszej publice dała się poznać w VI edycji programu The Voice of Poland, w którym dotarła aż do półfinału, zyskując dużą sympatię publiczności. Wraz ze Skipkiem, DJ-em pochodzącym z Olsztyna, wspólnie w setach podróżują od lekkich soulfulowych brzmień, po deepowe odcienie muzyki house.
Jak mówią sami o sobie „Nie obowiązują nas schematy, jest tyle świetnej muzyki, którą chcemy Wam pokazać. Daje nam to możliwość rozwijania skrzydeł i tworzenia rzeczy przy których sami chcemy się bawić. Dla nas wspólne granie to najlepsza zabawa co zawsze udziela się na parkiecie.”

DJ Skipek w projekcie LET US TAKE THERE podróżuje od lekkich soulfulowych brzmień, po deepowe odcienie muzyki house.
Jak duet mówi o sobie „Nie obowiązują nas schematy, jest tyle świetnej muzyki, którą chcemy Wam pokazać. Daje nam to możliwość rozwijania skrzydeł i tworzenia rzeczy przy których sami chcemy się bawić. Dla nas wspólne granie to najlepsza zabawa co zawsze udziela się na parkiecie.”

BadBoy – DJ, remikser oraz producent. Od 8 lat Menager Artystyczny sopockiego klubu „Cafe Ferber”. Rezydent klubu „Unique Club & Lounge Sopot”.
Tworca i inicjator imprez pod nazwa „Impresaż – połączenie imprezy klubowej wraz z wernisażem znanych artystów” organizowanych w Teatrze Miejskim w Gdyni. Jest także odpowiedzialny za przygotowanie i wykonanie oprawy muzycznej podczas meczów
siatkówki drużyny LOTOS Trefl Gdańsk.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY Let Us Take You There: Kasia Malenda & Skipek / BadBoy Gdańsk

The Pau / Gdańsk / Ziemia

Nd, 23 lutego 2020
godz: 20:00

SASSY Let Us Take You There: Kasia Malenda & Skipek / BadBoy Gdańsk

Coals – Koncert premierowy

Pt, 06 marca 2020
godz: 18:00

SASSY Let Us Take You There: Kasia Malenda & Skipek / BadBoy Gdańsk

KARAŚ/ROGUCKI – Gdańsk

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 19:00