Sassy Future Disco Friday: DJ Taek & DJ Gafo

Clubbing
Sassy Future Disco Friday: DJ Taek & DJ Gafo

Piątek, 14 czerwca 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jak co piątek szyjemy dla Was muzyczną tkaninę nowoczesnych brzmień z sentymentalnymi nutami retro, by głowie dać odpocząć, a ciałem pobujać.

Nasz gość także szyje, a raczej szydełkuje, jednak tylko w wolnym czasie. Niestety ma go bardzo mało, bo Michał Kmieciak aka Dj Taek to DJ, turntablista, producent, mocno związany z polską
sceną hip-hopową. Pojawił się w projektach, które osiągnęły statusy złotych, platynowych oraz podwójnie platynowych płyt!
Jest koncertowym DJ-em Palucha oraz reprezentantem Borcrew.
Na klubowych imprezach można usłyszeć jego szeroki wachlarz muzyczny od klasycznych rapowych brzmień przez ghettofunk, moombah, future, trap/twerk po deephouse.

Dołączy do niego mniej doświadczony w szydełkowaniu acz uznany turntablista, dwukrotny krajowy finalista mistrzostw świata DJ-ów Red Bull 3Style (2017/18) i aktualny vice mistrz Polski – Dj Gafo – pochodzący z Lublina imprezowicz z 12 letnim klubowym doświadczeniem. Jego miejski styl miesza nowoczesne elektroniczne brzmienia, funkowy groove z czarnymi klasykami i popem.

Tego dnia otwieramy także SASSY ROOF TOP, na którym w godzinach 20.00-24.00 grać będzie TOMTO utwory zwolnione z obowiązku tańca. Wejście na część muzyczną Roof Top od 20 jest płatne. Wejście umożliwia imprezowanie na dwóch poziomach, Roof Top i klub Sassy.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Sassy Future Disco Friday: DJ Taek & DJ Gafo Gdańsk

Nocny Kochanek – B90 Gdańsk

Nd, 20 października 2019
godz: 18:00

Sassy Future Disco Friday: DJ Taek & DJ Gafo Gdańsk

TOUCH by Sassy Roof Top pres. Fresh

Sb, 26 października 2019
godz: 20:00

Sassy Future Disco Friday: DJ Taek & DJ Gafo Gdańsk

Electronica Africa w Ziemi

Sb, 26 października 2019
godz: 22:00