SASSY Future Disco: Agent NOZ / Fade

Koncerty
SASSY Future Disco: Agent NOZ / Fade

Piątek, 27 września 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Człowieku, piąteczek! Nasi zawodnicy nie są sportowcami, nie ścigają w rankingach choć osiągi mają przednie.
DJ NOZ aka eNOZet człowieku – uczestnik Red Bull 3 Style, na których dwukrotnie zdobył vice mistrzostwo Polski! Setki jak już nie tysiące zagranych imprez na koncie.

Wraz z nim zagra pochodzący z Gdańska Fade, który DJ-kę zaczynał w wieku 14 lat. Interesuje się nowoczesnymi gatunkami blackbeats’ów i odmianami szeroko pojętej elektroniki. Podstawą jego setów są starannie wyselekcjonowane utwory od trapu, przez hip-hop, kończąc na deep housie.

NOZ nie traktuje dj’ingu jak dyscypliny sportowej, woli dawać ludziom radość i energię na imprezach, mimo że zdecydował się na udział w prestiżowych zawodach Red Bull 3 Style, zdobywając tam dwukrotnie vice mistrzostwo polski!
Pochodzi z Gdańska i jest od lat jednym z najbardziej charakterystycznych polskich DJ-ów, występując w Polsce, za granicą, w przestrzeniach klubowych jak i na festiwalach (Open’er Festiwal – Polska, Beats 4 Love – Czechy, ParookaVille – Niemcy).
Autor kilku serii mixtape’ów. Znany z tworzenia sound systemów klubowych z instrumentalistami, raperami, wokalistami.
Realizował autorską audycję radiową, zapewniał oprawę muzyczną do pokazów mody i wydarzeń sportowych. Występował w Teatrze Muzycznym w Gdyni, wchodzi w skład zespołu projektu łączącego pokolenia muzyków ‚Albo Inaczej’.

FADE pochodzi z Gdańska, swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku zaledwie 14 lat. Interesuje się nowoczesnymi gatunkami blackbeats’ów i odmianami szerokopojętej elektroniki. Podstawą jego setów są starannie wyselekcjonowane utwory od trapu, przez hip-hop, kończąc na deep housie. W swoim dorobku zawodowym może pochwalić się licznymi występami, przede wszystkim w nadmorskich klubach. Młody, zdolny, z ogromnymi ambicjami.
https://www.mixcloud.com/fade3ct/Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY Future Disco: Agent NOZ / Fade Gdańsk

SASSY Future Disco: Morowy / WhiteBoy

Pt, 25 października 2019
godz: 22:00

SASSY Future Disco: Agent NOZ / Fade Gdańsk

TOUCH by Sassy Roof Top pres. Fresh

Sb, 26 października 2019
godz: 20:00