SASSY Club Night with Milkwish

Clubbing
SASSY Club Night with Milkwish

Sobota, 03 grudnia 2022
godz: 23:59

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W pierwszą grudniową noc klubową bawimy się przy muzyce, którą zaprezentuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich producentów – 🅼🅸🅻🅺🆆🅸🆂🅷
Od kilku lat można go usłyszeć w najlepszych klubach w Polsce i na największych festiwalach. Ma za sobą także występy zagraniczne, m.in. w ekskluzywnym klubie Lío na Ibizie, a jego produkcje są regularnie wspierane przez czołowych DJ-ów na świecie jak Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Tom Novy, Paul Thomas.
Jego nagrania ukazują się regularnie w uznanych wytwórniach prowadzonych przez klubowe ikony jak Anjunabeats / Anjunadeep (Above & Beyond), Black Hole / Magik Muzik (Tiesto), Armada Music (Armin Van Buuren) Future Sound of Egypt (Aly&Fila), Magik Musik, Nervous Records i wielu innych.
🦄 ENTRY:
21+ only
Ticket 40 PLN
Bilet zakupiony na sobotnią imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)
🦄 RESERVATIONS:
[email protected] | +48 732 340 604
🦄 SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.
🦄 DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa. / Express Yourself colorful outfits with no stiff.

⚀ ⚁ ⚂ ⚃ ⚄ ⚅
🅼🅸🅻🅺🆆🅸🆂🅷
www.instagram.com/milkwishmusic/
www.facebook.com/Milkwish
soundcloud.com/milkwish
www.beatport.com/artist/milkwish/71813
Urodzony pod koniec lat 80, jest jednym z najbardziej utalentowanych DJ-ów i producentów muzyki house młodego pokolenia. Dzięki swojej konsekwencji, ambicji i dbałości o detale zyskuje coraz więcej słuchaczy na całym świecie. Od kilku lat można go usłyszeć w najlepszych klubach w Polsce i na największych festiwalach. Ma za sobą także występy zagraniczne, m.in. w ekskluzywnym klubie Lío (na Ibizie), a jego nagrania są regularnie wspierane przez czołowych DJ-ów na świecie.
Przełomowym momentem, który ugruntował jego pozycję okazał się utwór „Saint Trumpet”, który był numerem 1 na liście Deutsche Dance Charts w Niemczech w 2012 roku. To osiągnięcie zaowocowało kolejnymi ambitnymi projektami i licznymi współpracami z zagranicznymi artystami.
Single Milkwisha remiksowane były przez wielu czołowych artystów, m.in. zwycięzcę nagrody Grammy Paula Harrisa (Dirty Vegas), właściciela słynnej house’owej marki Purple Music – Jamie’go Lewisa, a także niemiecki superduet Aka Aka. To był dopiero początek! Do tej pory wydawał w takich wytwórniach jak m.in.: Armada. LouLou Records, Jae Production, Nurvous, Tiger Records, czy Nouveau Niveau. Jego nagrania regularnie pojawiają się na listach bestsellerów największych muzycznych sklepów internetowych, takich jak Beatport czy Traxsource, a także na składankach Mayday, Pacha, Azuli i wielu innych zagranicznych marek.
Na swoim koncie ma także wspólne nagranie z wokalistą Ronem Carrollem wydane w niemieckim gigancie Tiger Records, z nagrodzonym platynowymi płytami Sugarstarr oraz gwiazdą muzyki house, Tomem Novym. Ostatni singiel stworzony wspólnie z Tomem Novym: „Jupiter” grany był przez DJ-ów na całym świecie, znalazł się także na falach stacji BBC Radio One.
Jest również autorem utworu specjalnie stworzonego na potrzeby kampanii reklamowej marki odzieżowej New Look. Wraz ze swoim przyjacielem ze Szczecina – DJ-em Miqro – założył wytwórnię płytową Randewu oraz w każdy piątkowy wieczór można go usłyszeć w Radio Szczecin Extra podczas audycji Miqrokosmos.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY Club Night with Milkwish Gdańsk

4.02 | OLD but GOLD | React Events

Sb, 04 lutego 2023
godz: 22:00

SASSY Club Night with Milkwish Gdańsk

Sunday After // Tkacka Music Club

Nd, 05 lutego 2023
godz: 21:30

SASSY Club Night with Milkwish Gdańsk

Sunday After // Tkacka Music Club

Nd, 12 lutego 2023
godz: 21:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →