SASSY AllNite: 40 Stopni Projekt ft. Maria Sadowska

Clubbing
SASSY AllNite: 40 Stopni Projekt ft. Maria Sadowska

Sobota, 18 maja 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Spotkanie czterech osobowości i jednocześnie niesamowity powrót w nieszablonowym klubie.

40 STOPNI PROJEKT reaktywacja!
Maria Sadowska – wokal
Banan On Sax – saxofon
DJs: TENES PL & Ricardo

Historia 40 Stopni Projekt sięga roku 2007, kiedy to w czerwcu podczas otwarcia sezonu letniego gdzieś na plażach Półwyspu Helskiego spotkała się czwórka dobrych znajomych zafascynowanych muzyką w szerokim tego słowa znaczeniu. Z inicjatywy dwójki od lat będących w branży clubbingowej DJ-ów, promotorów i bookerów Ricardo (Trójmiasto) i Tenes (Warszawa) powstał kolektyw, w którym główną rolę powierzono doskonale znanej wokalistce i kompozytorce Marii Sadowskiej. House’owe rytmy grane przez DJ-ski team zostały wzbogacone o charyzmatyczny głos polskiej wokalistki, zaś za elementy improwizowane i solową energię odpowiadał czwarty element składu Daniel Polkowski vs Banan – jeden z najbardziej utalentowanych polskich saksofonistów młodego pokolenia.
40 Stopni Projekt był aktywy na scenie przez kilka lat odwiedzając wiele miast i ośrodków klubowych w Polsce, prezentując potężną dawkę house w najlepszym, klasycznym wydaniu.
Po latach rozwijania i realizacji swych solowych projektów muzycy i DJ-e znów spotykają się razem! Wokalne umiejętności Marii Sadowskiej wspierane wysmakowaną selekcją Ricardo & Tenesa z wielką energią Banan On Sax zabrzmią na jeden scenie z muzyką dla umysłu, duszy i ciała.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY AllNite: 40 Stopni Projekt ft. Maria Sadowska Gdańsk

SASSY Future Disco: Morowy / WhiteBoy

Pt, 25 października 2019
godz: 22:00

SASSY AllNite: 40 Stopni Projekt ft. Maria Sadowska Gdańsk

TOUCH by Sassy Roof Top pres. Fresh

Sb, 26 października 2019
godz: 20:00