REBEKAH (CLR – UK) II Bułka Paryss’ka

Clubbing
Techno

Środa, 25 maja 2016
godz: 22:00

B90

ul. Doki 1, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

25 maja zapraszamy na kolejną mocną dawkę dobrego techno, które tym razem będzie serwowane przez piękną i utalentowaną Rebekah z labelu CLR należącym do Chrisa Liebinga.

W dzisiejszym świecie muzyki elektronicznej, Rebekah jest jedną z artystek, które wywarły trwałe wrażenie na niektórych największych postaciach sceny techno. Najbardziej inspirują ją artyści tacy jak Dave Clarke, Derrick Carter, Richie Hawtin czy Billy Nasty. Aktualnie gra na największych imprezach klubowych oraz festiwalach na całym świecie, takich jak Berghain, Tresor, Fabric, Atomic Jam, Studio 80, Cocorico, Guendalina, Forsage, About Blank, Tomorrowland, Awakenings czy Exit.

Rezydentura na eventach Electricity zaowocowała późniejszą współpracą z cyklicznymi wydarzeniami z Cocoon oraz supportami dla takich artystów jak Sven Väth (OFFICIAL), Dubfire, LOCO DICE, Marco Carola i Luciano (Official Page). Pomimo wielu bookingów Rebekah znajduje czas na propagowanie swojej wizji nowoczesnego techno. Czerpie swoją wewnętrzną motwyację z pracy w studio, z dźwięków, uczuć, energii i sztuki. Jest płodnym producentem wydając remixy oraz single dla takich wytwórni jak CLR, Naked Lunch Records, Coincidence Records czy Stolen Moments.

Oprócz szacunku wśród wielu znanych artystów zyskała również szacunek u takich marek jak Akai czy DC Clothing. Ktokolwiek miał okazję aby usłyszeć i zobaczyć Rebekę na żywo, ten wie jak wiele pasji i talentu wkłada w swoje występy.

REBEKAH (CLR,Soma,Decoy – UK)
SIASIA (Dirty Stuff Records – Katowice)
PARYSS
SVEN WIT
CRISPY

START: 22:00

BIELTY:
More Info soonSprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

REBEKAH (CLR – UK) II Bułka Paryss’ka Gdańsk

Tengger / 14.11 / Drizzly Grizzly

Cz, 14 listopada 2019
godz: 19:00

REBEKAH (CLR – UK) II Bułka Paryss’ka Gdańsk

Bass Astral x Igo / 15.11 / Gdańsk

Pt, 15 listopada 2019
godz: 19:30

od 99 PLN
REBEKAH (CLR – UK) II Bułka Paryss’ka Gdańsk

Kacperczyk / 21.11 / Drizzly Grizzly

Cz, 21 listopada 2019
godz: 19:00