Orientalis pres. Sebastian Oscilla & Abēdi | Sassy Roof Top

Clubbing
Orientalis pres. Sebastian Oscilla & Abēdi | Sassy Roof Top

Sobota, 21 września 2019
godz: 18:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na sobotni cykl wydarzeń muzycznych bazujący na stylu BOHO. Skupiający ludzi ceniących muzykę, taniec i miłość. Podążając za zachodnimi trendami, w ślad takich wydarzeń jak Burning Man, Woomoon czy Day Zero, tworzymy serię muzycznych spotkań, gdzie usłyszeć będzie można wolniejszą muzykę elektroniczną połączoną z elementami etnicznymi / folkowymi z różnych zakątków świata. Dołącz do nas na dzienne imprezy ORIENTALIS na dachu, z przepięknym widokiem na Gdańsk!

? 18.00-21.30 Sebastian Oscilla
? 21.30-1.00 Abēdi

Sebastian Oscilla – współ-twórca projektu muzycznego pod nazwą Electronic Exultation, którego celem jest prezentacja najświeższej i najbardziej wyrafinowanej muzyki elektronicznej. Swoje autorskie sety prezentują w każdą środę na Ibiza Global Radio.
Od sierpnia 2015 Sebastian zostaje asystentem dyrektora programowego Ibiza Global Radio-najbardziej znanego radia na Białej Wyspie. Jak sam o sobie mówi jest uzależniony od muzyki. W jego setach ciężko doszukać się konkretnego stylu.Nie poddaje się trendom oraz stylom muzycznym jakie są współcześnie kreowane, nieustannie idąc własną,unikalną drogą.

Abedi Bartosz
Dusza hipisa, muzycznie ukształtowany przez psychodelicznego rocka lat 70 a w szczególności niemiecki kraut. Miłośnik czarnych płyt i digingu w lumpach. Zainteresowanie muzyką klubową zaczęło się od sopockiego Sfinksa, gdzie zafascynowany tą kulturą, rozpoczął własną przygodę. W swoich setach stara być się eklektyczny i łączyć gatunki, trzymając się tech-housowej stylistyki. Dobrze czuje się w oriencie i afro-beacie a i spaceowe tripy nie są mu obce. Rytualno-psychodeliczne akcenty gwarantowane.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Orientalis pres. Sebastian Oscilla & Abēdi | Sassy Roof Top Gdańsk

The Pau / Gdańsk / Ziemia

Nd, 23 lutego 2020
godz: 20:00

Orientalis pres. Sebastian Oscilla & Abēdi | Sassy Roof Top Gdańsk

Coals – Koncert premierowy

Pt, 06 marca 2020
godz: 18:00

Orientalis pres. Sebastian Oscilla & Abēdi | Sassy Roof Top Gdańsk

KARAŚ/ROGUCKI – Gdańsk

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 19:00