Orientalis pres. Foxall & dRWAL | Sassy Roof Top

Clubbing
Orientalis pres. Foxall & dRWAL | Sassy Roof Top

Sobota, 28 września 2019
godz: 18:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po udanych wakacjach 2019 kontynuujemy sobotni cykl wydarzeń muzycznych bazujący na stylu BOHO. Skupiający ludzi ceniących muzykę, taniec i miłość. Podążając za zachodnimi trendami, w ślad takich wydarzeń jak Burning Man, Woomoon czy Day Zero, tworzymy serię muzycznych spotkań, gdzie usłyszeć będzie można wolniejszą muzykę elektroniczną połączoną z elementami etnicznymi / folkowymi z różnych zakątków świata. Dołącz do nas na dzienne imprezy ORIENTALIS na dachu, z przepięknym widokiem na Gdańsk!

🦚 18.30-21.00 Drwal
🦚 21.00-1.00 Foxall

FOXALL – nowy projekt dwóch producentów i DJ-ów, Marcin Chumowicza i Pawła Sowy znanych na polskim rynku ze swoich solowych projektów – Cocolino i Sovinsky. Pod nowym aliasem tworzą orientalne i wolne, etnicznie brzmienia.
Jak sami mówią – „Foxall to nie tylko duet producencki, ale także nazwa plemienia. Plemienia, które zbudowane jest na czymś znacznie ważniejszym niż położenie geograficzne. Plemienia, opartego na bezwstydnej, ponadkulturowej miłości do muzyki; celebracji piękna otaczających nas ludzi i świata oraz na głębokiej, intymnej wręcz relacji z Matką Ziemią. Wolne i głębokie dźwięki czerpane z najdalszych zakątków świata przenoszą ciała słuchaczy w niezwykły stan świadomości”.

dRWAL – DJ z ponad 25. letnim stażem. Zaczynał jako prezenter audycji radiowej Drewutnia dRWALa Drągala (1992-2001) będącej pierwszym w Polsce programem emitujących taneczną elektronikę od techno, acid, house, trance po industrial i EBM. Aktywny jako DJ od 1993 roku, odwiedzając najważniejsze miejsca i festiwale w Polsce, grając przed wieloma uznanymi nazwiaskami sceny house/techno. Muzykę traktuje szeroko i w sposób edukacyjny.
Najbliżej mu do sceny progressive/deep house, a okazyjnie grywa inne stylistyki jak indie dance czy downtempo.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Orientalis pres. Foxall & dRWAL | Sassy Roof Top Gdańsk

SASSY Future Disco: Morowy / WhiteBoy

Pt, 25 października 2019
godz: 22:00

Orientalis pres. Foxall & dRWAL | Sassy Roof Top Gdańsk

TOUCH by Sassy Roof Top pres. Fresh

Sb, 26 października 2019
godz: 20:00