Octopus Film Festival 2022

Festiwale
Octopus Film Festival 2022

Wtorek, 02 sierpnia 2022
godz: 14:00

B90

ul. Doki 1, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W dniach 2–7 sierpnia Octopus Film Festival po raz piąty wynurzy się z morskich otchłani, by zaprezentować żądnym wrażeń widzom najciekawsze i najbardziej niezwykłe filmy gatunkowe z całego świata!
Bogaty w różnorodne elementy plakat festiwalu autorstwa Patryka Hardzieja doskonale odzwierciedla bogactwo tegorocznej edycji. W programie znajdą się bowiem nie tylko znane Wam doskonale z poprzednich odsłon Konkurs Główny, cykle tematyczne, retrospektywy, pokazy specjalne, spotkania i warsztaty, ale też zupełnie nowe składniki.
Po raz pierwszy przyznamy nagrodę za całokształt twórczości dla zasłużonego reżysera kina gatunkowego. Nazwisko naszego laureata ujawnimy już wkrótce.
Obok pokazów w niezwykłych miejscach zaproponujemy Wam także pokazy partycypacyjne, w przypadku których to Wy – nasi widzowie – będziecie integralną częścią seansu!
To nie wszystko. Po raz pierwszy podczas Octopusa odbędzie się także wystawa, na której zobaczyć będziecie mogli unikalne gadżety związane z jedną z najsłynniejszych marek w świecie kina gatunkowego.
W 2022 roku Octopus ponownie przypomni, na czym polega prawdziwa magia kina. Wypełniajcie więc wnioski urlopowe i obierajcie kurs na Gdańsk. Ośmiornica już czeka.
Organizator: Velvet Spoon
Mecenat: Miasto Gdańsk, Samorząd Województwa Pomorskiego, Polski Instytut Sztuki Filmowej
Autorem identyfikacji festiwalu jest Patryk Hardziej.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Octopus Film Festival 2022 Gdańsk

UNITED ARTS FESTIVAL 2022

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 15:00

od 199 PLN
Octopus Film Festival 2022 Gdańsk

MOLOTEKA SUMMER VIBES 12/13.08.2022

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 21:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →