Niech żyje bal! Sylwester w Mieście Aniołów

Clubbing
Niech żyje bal! Sylwester w Mieście Aniołów

Wtorek, 31 grudnia 2019
godz: 20:00

Miasto Aniołów

Chmielna 26, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

START: 20:00
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kończy się Stary 2019 rok, a my witamy nadchodzący Nowy 2020 rok. Mamy nadzieję, że przyniesie on wiele chwil szczęścia, niezapomnianych wrażeń oraz spełnienia marzeń, czego Państwu życzy cały zespół Miasta Aniołów.

Tym razem zapraszamy na wycieczkę przez dwie pierwsze dekady obecnego tysiąclecia! Byliśmy w Europie na początku tego wieku ale jakby nie do końca, a w 2005 staliśmy się pełnoprawnym członkiem rodziny europejskiej. To też prawie dwie dekady jak Miasto Aniołów zapraszało i zaprasza Was, naszych Gości do zabawy i spędzania wspólnie w miłej atmosferze i w gronie najbliższych, przyjaciół i znajomych weekendowych wieczorów na imprezach przez, które do tej pory przewinęło się prawie 0.5 mln Pań i Panów. ♥

To ostatnia impreza w tej wersji naszego, a w zasadzie Waszego klubu. Zaraz po imprezie sylwestrowej w ciągu tygodnia zaczynamy remont, podczas którego zmienimy całkowicie wystrój jak i umeblowanie oraz udoskonalimy funkcjonalność Miasta Aniołów :O To ostatnia okazja, żeby pobawić się w tej tak lubianej prze Was wersji Miasta. Będzie na pewno gorąco, ekscytująco i wesoło, o co zadbają artyści i cały personel klubu nad Motławą.

Klimatyczną muzę z ostatnich 20-tu lat z naciskiem na polskie dobre utwory zaserwuje dla Was nasz Rezydent Mike G. Będą też, najpopularniejsze i najbardziej lubiane „kawałki’ z czwartkowych, piątkowych i sobotnich imprez. Michał czyli Mike G odpowiada wraz z Dorotą Stefańską za całą stronę muzyczną tego, tak wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju wieczoru i nocy sylwestrowej.

Będzie to przekrój starych i nowych utworów i piosnek ale na pewno znanych wszystkim naszym Gościom.

Leitmotiv-em będzie piosenka Maryli Rodowicz „Niech żyje bal”, którą zaśpiewa ulubienica i Rezydentka czwartkowych imprez przedstawiona już wcześniej Dorota Stefańska. Dorota przywita, będzie śpiewała, tańczyła, zabawiała i robiła wszystko co w jej mocy, żeby sylwestrowi Goście Miasta Aniołów długo i dobrze wspominali ten wieczór.

Nie zabraknie drinków powitalnych dla Gości przybywających do Klubu Miasto Aniołów, a serwowanych przez naszych profesjonalnych barmanów.

Będzie również można jeszcze raz zobaczyć całą tę tak wyjątkową imprezę na zdjęciach, które będą do pobrania z naszego fanpage na facebooku. Jest rzeczą oczywistą, że nasza kuchnia dopasuje się do tematyki imprezy. Kto chce spróbować menu tak polskiego jak i europejskiego, ten musi czym prędzej rezerwować loże w strefie VIP.

To Oni stworzą klimat szampańskiej zabawy i zbiorą Was na wycieczkę przez pierwsze dekady 21 wieku.

Dorota Stefańska, aktorka i wokalistka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Uczyła się także w Państwowym Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie debiutowała na scenie musicalowej w spektaklu „Shrek” w reżyserii Macieja Korwina. Obecnie można ją zobaczyć w spektaklach teatru impresaryjnego Monument Productions, który zajmuje się produkcją autorskich musicali dla dzieci i młodzieży, a także na deskach Gdyńskiego Centrum Kultury w spektaklu „Ożenek” w reż. Piotra Jankowskiego. W branży eventowej i klubowej działa intensywnie już od 2005 roku doświadczenie zdobywając zarówno jako wokalistka, konferansjerka oraz dj’ka. Współzałożycielka projektów muzycznych Mash Us oraz Pastele Cover Band.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju – zimowych – Music Fest w Les Orres – Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku – największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers’ (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie – Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Niech żyje bal! Sylwester w Mieście Aniołów Gdańsk

Sfinks700: DUSS Intymnie

Śr, 25 grudnia 2019
godz: 23:00