NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Gdańsk

Koncerty
NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Gdańsk

Piątek, 04 października 2024
godz: 19:00

Klub Muzyczny Parlament

ul. Świętego Ducha 2 , Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na trasę Gooral x Paprodziad “Naturalna Generacja Tour 2024”! Artyści po dłuższej przerwie powracają, by zaprezentować na żywo materiał z kultowej płyty “Naturalna Generacja”. Przed wami trasa w ramach której odwiedzimy Gdańsk, Warszawę oraz Wrocław. Jako support wystąpi zespół Echo Rodu.

Projekt Gooral x Paprodziad powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika. Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi. Pozwól się zaszczepić wysokowibracyjnymi przesłaniami i zarażaj nimi innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GOORAL – Mateusz Górny – od 20 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1200 livow w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol’and’rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 7 albumów studyjnych wydanych w Polsce i za granica. Ostatnie wydawnictwa Goorala nastrojone są w A – 432 Hz i rezonują z częstotliwościami solferzowymi

W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrody mantrorapami (zaklęciami).

Włodek Dembowski, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, z występów w zespołach: m.in. ŁĄKI ŁAN, DZIADY KAZIMIERSKIE, NOVEMBER PROJECT oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana w Coraz to Nowych projektach. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.

Jako support na całej trasie wystąpi zespół Echo Rodu. To zjednoczenie tradycyjnych słowiańskich melodii z pulsującymi rytmami elektroniki, inspirowanymi naturalnymi odgłosami. Głosy i dźwięki niezwykłych, zapomnianych instrumentów, takich jak słowiańska harfa (gusli), lira korbowa czy bębny, dopełniają tę wyjątkową symfonię.

Gooral x Paprodziad „Wodnika Era” – youtu.be/gHiysuxfI6o
Gooral x Paprodziad feat Moonsailor”Introspektrum” – youtu.be/V11efiHwzdA
Gooral x Paprodziad feat ShataQS „Cały ten świat” – youtu.be/UXZmey7PZuo
Echo Rodu „Koło Jana” – youtu.be/8RbMRGxZkJ8
Echo Rodu x Paprodziad „Rodu Root” – youtu.be/EipIS6yBh40

Organizatorem trasy jest Agencja Perspektywy


NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Gdańsk | 4 października 2024 Piątek, Klub Muzyczny Parlament

Biletomat.pl
120 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Gdańsk Gdańsk

CRISTOBAL PESCE | TECHNO BALKON

Pt, 19 lipca 2024
godz: 20:00

od 64 PLN
NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Gdańsk Gdańsk

REBEKAH I TECHNO BALKON 020824

Pt, 02 sierpnia 2024
godz: 20:00

od 65 PLN
NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Gdańsk Gdańsk

Baltic Games 2024

Cz, 15 sierpnia 2024
godz: 12:00

od 59 PLN
NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Gdańsk Gdańsk

Wisłoujście 2024

Pt, 23 sierpnia 2024
godz: 18:00

od 107 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →