i festival

Clubbing

Sobota, 18 sierpnia 2012
godz: 21:00

CSG

ul. Doki 1, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Update 19.06.2012

18 sierpnia 2012 w  klimatycznych murach gdańskiego CSG o godzinie 20:30 rozpocznie się się druga edycja ‚i festival’!
Gwarantujemy, że jest na co czekać – zeszłoroczna odsłona imprezy przyciągnęła rzesze fanów muzyki drum and bass oraz dubstep i zebrała bardzo przychylne recenzje. Mogliśmy wtedy usłyszeć takich artystów, jak: The Qemists, State Of Mind, Brookes Brothers, Chasing +Shadows, Logistics, Bar9 i wielu  innych.

W tym roku swój występ na i festival potwierdzili:

NETSKY

Zdobywca tytułu najlepszego DJ’a międzynarodowego oraz liquid’owego na Drum & Bass Awards 2012, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najzdolniejszych przedstawicieli słynnej Hospital Records, uważany przez wielu za następcę High Cobntrasta.  Netsky przyjedzie do nas przy okazji trasy promującej jego nowy album o tytule ‚2’ . Tym razem do współpracy Boris zaprosił m.in. Dynamite MC, Diane Charlemagne, Jimmy’ego Jamsa oraz popularną belgijską wokalistkę Selah Sue.

SIGMA
Angielski duet prężnie działający na scenie d’n’b od 2007 roku, mają na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Rusko, Goldie, Adam F, DJ Fresh czy Andy C.

APHRODITE

Król jungle, energetyczny producent takich utworów i remixów jak „Stalker”, „Ready Or Not”, czy „The Bomber Style”.Razem z nim w Gdańsku pojawi się charyzmatyczny MC o pseudonimie JUNIOR RED. DODGE & FUSKI 
Duet, którego produkcje łączą elementy dubstep’u, electro i D&B. Po wydaniu debiutanckiego krążka „Come Again”, regularnie występują w całej Europie, Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie, w planach mają też trasę po Ameryce.

XILENT
Jeden z największych talentów dzisiejszej sceny Drum and Bass i dubstep. Pochodzi z Warszawy i mimo młodego wieku wydał już kilka EP-ek. Jest jednym z niewielu polskich artystów, którzy osiągnęli tak spektakularny sukces. Regularnie gości w europejskich klubach. Obecnie muzyk wydaje pod skrzydłami wytwórni AudioPorn.

Jako supprt zaprezentują się:
k1la
nosiy beat

Serdecznie zapraszamy!Update 28.05
.2012

Dodge & Fuski to kolejna potwierdzona gwiazda sierpniowego ‚i festivalu’! Produkcje tego duo łączą elementy dubstep’u, electro i D&B. Po wydaniu debiutanckiego krążka „Come Again”, regularnie występują w całej Europie, Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie, w planach mają też trasę po Ameryce.
18 sierpnia w gdańskim CSG wystąpią także Netsky, Sigma, Aphrodite i Junior
Red i to nie koniec!
Bilety na festival są dostępne w cenie 45 zł (druga pula – do wyczerpania ). Od 19 maja wprowadzamy także bilety VIP w cenie 79 zł (100szt) – uprawniają one do wejścia na strefę „balkonu”, gdzie gwarantujemy: bar bez kolejek, miejsca siedzące, świetny widok na główną scenę oraz2 drinki lub 2 piwa w cenie biletu.

Update 14.05.2012

Już 18. sierpnia w gdańskim CSG odbędzie się druga edycja ‚i festivalu’!
Gwarantujemy, że jest na co czekać – zeszłoroczna odsłona imprezy przyciągnęła rzesze fanów muzyki drum and bass oraz dubstep i zebrała bardzo przychylne recenzje. Mogliśmy wtedy usłyszeć takich artystów, jak: The Qemists, State Of Mind, Brookes Brothers, Chasing Shadows, Logistics, Bar9 i wielu innych.
Jak dotąd, na tegorocznej edycji swój występ potwierdzili:
NETSKY, zdobywca tytułu najlepszego DJ’a międzynarodowego oraz liquid’owego na Drum & Bass Awards 2012, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najzdolniejszych przedstawicieli słynnej Hospital Records;
SIGMA, angielski duet prężnie działający na scenie d’n’b od 2007 roku, mają na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Rusko, Goldie, Adam F, DJ Fresh czy Andy C;
APHRODITE – król jungle, energetyczny producent takich utworów i remixów jak „Stalker”, „Ready Or Not”, czy „The Bomber Style”.
Razem z nim w Gdańsku pojawi się charyzmatyczny MC o pseudonimie JUNIOR RED.
To jednak nie koniec – wkrótce poznamy kolejnych artystów!
Zapraszamy!

——————————————————————————————–
Już są! Pierwsze informacje dotyczące tegorocznej, drugiej edycji ‚i festival’. Jak podaje organizator – Agencja Illegalbreaks, impreza obędzie się w sobotę, 18 sierpnia 2012, w klimatycznych przestrzeniach gdańskiego CSG (Centrum Stocznia Gdańska).

Tak jak rok temu, ideą przewodnią festiwalu jest stworzenie największego i najciekawszego klubowego wydarzenia z muzyką d’n’b i dubstep w Polsce.
Pierwsi potwierdzeni artyści II. edycji ‚i festival’ to król jungle, energetyczny producent takich utworów i remixów jak „Stalker”, „Ready Or Not”, czy „The Bomber Style” – Gavin King, szerzej znany jako Aphrodite! Razem z nim w Gdańsku pojawi się charyzmatyczny MC o pseudonimie Junior Red.
Więcej informacji o ‚i festival’ znajdziecie na stronach internetowych:
www.ifestival.illegalbreaks.com
www.illegalbreaks.com


Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

i festival Gdańsk

Sfinks700: DUSS Intymnie

Śr, 25 grudnia 2019
godz: 23:00