HOSPITALITY

Clubbing
Drum n Bass Dubstep

Sobota, 18 kwietnia 2015
godz: 21:00

B90

ul. Doki 1, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Hospital Records nareszcie powraca do Gdańska! Gwiazdy światowej sceny DnB pojawią się 18 kwietnia w klubie B90. Tego dnia w industrialnym otoczeniu terenów gdańskiej stoczni wystąpią:
NETSKY
LONDON ELEKTRICITY
MC WREC
Greenhouse Effect
Cannabeatz
NETSKY
W Hospital Rec wojuje już od 2009 roku, a debiutancki album w 2010 utwierdził jego miejsce w najsłynniejszej wytwórni DnB. Twórca takich niezapomnianych numerów jak „Memory Lane” i „Come Alive”, czy remiksów „Everyday” Rusko i „Nobody’s Perfect” Jessie J. Najlepiej o nim świadczą nie liczne nagrody i nominacje do kolejnych statuetek, ale jego występy – przekonacie się w Gdańsku 😉
LONDON ELEKTRICITY
Współzałożyciel Hospital Records. Od lat wierny płytom winylowym, mistrz muzycznego show i hipnotyzer tłumów 😉 Jako producent zaczynał już w poprzednim stuleciu, na koncie ma kilka krążków, w tym wydawnictwa DVD, single i remiksy. Kto nie zna „Yikes” lub „Just One Second”?
MC WREC
Weteran wśród najlepszych MCs (od 19 lat na scenie!), ma na koncie występy na największych festiwalach i imprezach na niemal całym świecie, w tym Glastonbury, Exit, Global Gathering, Pacha Ibiza, Reading Festival, a nawet Festiwal Filmowy w Cannes.
Więcej informacji o artystach:
https://www.hospitalrecords.com/
***
Sponsorem wydarzenia jest marka House.
Organizator:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks


Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

HOSPITALITY Gdańsk

KARAŚ/ROGUCKI – Gdańsk

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 19:00

HOSPITALITY Gdańsk

Block Party x Łomża | Gdańsk

Śr, 10 czerwca 2020
godz: 17:00