Friday Chill Disco by Chudy a.k.a Drinks | Sassy Roof Top

Clubbing
Friday Chill Disco by Chudy a.k.a Drinks | Sassy Roof Top

Piątek, 27 września 2019
godz: 20:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Piątkowe wieczory zamieniają relaksacyjną, koktajlową przestrzeń w muzyczną grę wstępną pełniąc rolę aperitifu przed klubową nocą.
Od 20.00 do północy zaproszeni DJ-e podają lekko klubowe rytmy, które pozytywnie nastrajają i zachęcają do kontynuowania zabawy piętro niżej, w klubowych przestrzeniach SASSY na piątkowych imprezach cyklu #FutureDisco.

27.09 Chudy :Tru Funk: a.k.a Drinks
Mixuje Funk w wielu odmianach, Breaks, Mash Ups, R’n’B, Disco ’70 ’80, Nu Disco, House, Big Beat, Baltimore Breaks, Oldschool Rap, Dancehall, Reggae…

Chudy pochodzi z Gdańska. Jego przygoda z graniem miała swoje początki w 2003 roku. Do tej pory zagrał w niemal wszystkich najlepszych klubach na terenie Trójmiasta (Sfinks, Soho, Papryka, Wtedy, Mewa Towarzyska i wiele innych.), na swoim koncie ma również gościnne występy w Holandii, Francji oraz w wielu innych miastach Polski. Aktualnie rezydent dwóch sopockich klubów Wtedy oraz TAN.
W setach nie ogranicza się do jednego gatunku, wciąż szuka czegoś nowego dlatego jego mixy nigdy nie są takie same.

Zagrał u boku czołowych artystów sceny Nu Funk/Breaks/House tj. A Skillz (UK), Basement Freaks (Grecja), BadboE (Dania), Goodgroove (UK), Telephunken (Hiszpania), Jayl Funk (Niemcy), Lebrosk (UK), Wekeed (Francja), supportował także róznych polskich artystów oraz DJ’ów m.in Marika, Łona/Webber & The Pimps, Natalia Kukulska, Bednarek, Big Fat Mama, Numer Raz & DJ Abdool, Rasmentalism, Mr. Krime, DJ Twister, Daniel Drumz, Mentalcut.

Obecnie grywa w różnych klubach na mapie Trójmiasta i Polski. Jest współtworcą ekipy i labelu Tru:Funk (www.trufunk.com), którego wydawnictwa zajmują pierwsze miejsca list sprzedaży na słynnym portalu www.junodownload.com i były recenzowane m.in przez Węgierski Playboy oraz Brytyjski MixMag, Zajmuję się także produkcją własnych numerów i remixów, które zdobyły uznanie DJ’ów na całym świecie (m.in w Kanadzie, USA, Australii, Nowej Zelandii, Brazyliii i w wielu państwach Europejskich). Produkcje i remixy Chudego do tej pory zostały wydane na takich labelach jak duński Breakbeat Paradise Rec., brytyjskie Big M Productions i Actual Sounds, brazylijski Royal Soul Rec. oraz na Tru Funk Records.

http://soundcloud.com/chudy
www.facebook.com/chudytf
www.facebook.com/TruFunkCrew/Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Friday Chill Disco by Chudy a.k.a Drinks | Sassy Roof Top Gdańsk

The Pau / Gdańsk / Ziemia

Nd, 23 lutego 2020
godz: 20:00

Friday Chill Disco by Chudy a.k.a Drinks | Sassy Roof Top Gdańsk

Coals – Koncert premierowy

Pt, 06 marca 2020
godz: 18:00

Friday Chill Disco by Chudy a.k.a Drinks | Sassy Roof Top Gdańsk

KARAŚ/ROGUCKI – Gdańsk

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 19:00