Elektryków X Flirtini: Jarreau Vandal (Soulection | Amsterdam)

Clubbing
Elektryków X Flirtini: Jarreau Vandal (Soulection | Amsterdam)

Sobota, 01 czerwca 2019
godz: 20:00

Ulica Elektryków

Elektryków, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Projekt tworzony przez Menta XXL i Jedynaka na nowo zdefiniował w Polsce pojęcie jasnego, ciepłego brzmienia. Nie bez przyczyny do opisania klimatu towarzyszącego duetowi najczęściej używa się wyliczanki z kawałka„Gdzie jest Ment?” Rasmentalism: „basen, Flirtini, szorty, bikini”. Krótka piłka – oni są stworzeni dla Ulicy Elektryków, a Ulica Elektryków dla nich!

Flirtini wielokrotnie gościło tutaj w przeszłości, ale w tym roku zapoczątkowujemy razem nowy cykl wydarzeń z udziałem wyjątkowych gości. Możecie nam wierzyć, że będzie jak u Kanye’ego Westa: „harder, better, faster, stronger”.

Na pierwszy ogień idzie (a w zasadzie – leci) Jarreau Vandal. Ten producent z Amsterdamu jest gwiazdą kalifornijskiego kolektywu Soulection. Ma na koncie gorące przyjęte EP-ki i mixtape „Anthology”, muzykę do kampanii reklamowej Tommy’ego Hilfigera oraz wyprzedane imprezy w tak klasycznych miejscówkach jak londyńskie KOKO czy The Warehouse Project w Manchesterze. Teraz przyszła kolej na Ulicę Elektryków. Wśród inspiracji Jarreau znajdują się tak różni artyści jak choćby Red Hot Chili Peppers, A Tribe Called Quest, Blood Orange i Sevdaliza, a on sam twierdzi, że jego ambicją jest szukanie połączeń między dance’em, hip-hopem, R&B i jazzem, więc spodziewajcie się niespodziewanego.

Jarreau Vandal to pierwszy headliner serii eventów, podczas których będzie można zobaczyć także wykonawców znanych z kompilacji „Heartbreaks & Promises”, sygnowanej przez Flirtini.
W tym sezonie wchodzimy wspólnie na wyższy level.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Elektryków X Flirtini: Jarreau Vandal (Soulection | Amsterdam) Gdańsk

SASSY Future Disco: Morowy / WhiteBoy

Pt, 25 października 2019
godz: 22:00

Elektryków X Flirtini: Jarreau Vandal (Soulection | Amsterdam) Gdańsk

TOUCH by Sassy Roof Top pres. Fresh

Sb, 26 października 2019
godz: 20:00