Elektryków X Flirtini: JAEL (Studio Koto | Soulection)

Koncerty
Elektryków X Flirtini: JAEL (Studio Koto | Soulection)

Piątek, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00

Ulica Elektryków

Elektryków, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

„Polacy mają depresję totalną, dlatego że nie ma słońca przez siedem miesięcy w roku, a lato bywa czasem niegorące”, śpiewał wiele lat temu Kazik Staszewski. Tegoroczne lato jest jednak wyjątkowo gorące ze względu na überwakacyjny collab Ulicy Elektryków i Flirtini. Nie ma mowy o zamulaniu, kiedy zbliża się czwarta odsłona cyklu imprez sygnowanych przez Menta XXL i Jedynaka!

Headlinerem nadchodzącego eventu będzie artysta, który idealnie wpisuje się w ponadgeograficzą i ponadgatunkową charakterystykę bieżącego sezonu Elektryków. To 25-latek pochodzący z Wysp Korzennych i rezydujący w Hadze, który dorastał otoczony moluckim folkiem, równocześnie podbierał rodzicom płyty z funkiem i R&B, a teraz kiedy uchodzi za jednego z najważniejszych newcomerów holenderskiej sceny, powołuje się na takich wykonawców jak m.in. Anderson .Paak, Tyler, The Creator, Sano, J-Dilla, Erykah Badu, Flying Lotus, D’Angelo i Mayer Hawthorne.

Jaël, czyli Giovanni Jano daje gwarancję, że wieczór będzie soulful as fuck, choć nie wzbrania się także przed cięższym basem, klasycznym boom bapem czy housem. Niedawno zasilił szeregi labelu Soulection z Los Angeles, więc teraz jest najlepszy moment, żeby załapać się na wzbierającą falę hype’u!! ☀️?Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Elektryków X Flirtini: JAEL (Studio Koto | Soulection) Gdańsk

Prototypy // Drum’n’bass Edition

Śr, 22 stycznia 2020
godz: 20:00

Elektryków X Flirtini: JAEL (Studio Koto | Soulection) Gdańsk

Ekspansja Czarnego Nieba

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00