DO IT DEEP – Halloween

Clubbing

Środa, 31 października 2012
godz: 20:00

Kosmos

Aleja Grunwaldzka 82, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

DO IT DEEP to całkowicie nowa impreza w Klubie Kosmos. Tej nocy, 4 ambitnych didżei wprowadzi Was w niezwykły deepowy klimat, który będzie trwał do białego rana. Pozytywne wibracje w stylach deephouse/nu disco/techhouse niech będą dla was zapowiedzią niesamowitych i zupełnie nowych przeżyć muzycznego brzmienia 4/4. A zadbają o to:
Adrian Wrona/Malbork/Toruń
Robert Gaiss/Malbork
Jake Dee/Elbląg/Sopot
Ykman/Trójmiasto
Jest to noc Halloween’owa, następny dzień jest ustawowo WOLNY, nie bójcie się przyjść do nas! Ugościmy Was świetnie wyselekcjonowaną muzyką, nagrodami dla najlepiej przebranych, wystrojem dostosowanym do święta, oraz mega promocjami na barze (piwo, shoty, drinki już od 5pln)!
Music Club Kosmos jest jak nowa galaktyka w układzie muzyczno-imprezowym Trójmiasta. Klub znajduje się w samym centrum Wrzeszcza, a dokładniej na II piętrze CH Manhattan, fajnie prawda?
Po 21.00 wejście od strony Jaśkowej Doliny.
———–
Jest to noc Halloween’owa, tak więc prócz wystroju przygotowaliśmy dla Was MEGA promocje na barze:
Wściekły Pies tylko 5pln
Piwo Specjal (butelka) tylko 5pln
Krwawa Mery tylko 7pln
Małpi Mózg tylko 7pln
———–
DJs:
Robert Gaiss, more precisely Robert Achramowicz, is a Polish DJ and a novice producer. He lives in Miloradz. He is bound with the forming club scene in Malbork. At the beginning he was absorbed by house music. He listened to everything that was a mixture of groove and alternative sounds. Finally in 2007 for the first time he heard Ricardo Villalobos’ set from the Love Parade. Since that time, he has started taking an interest into the electronic music scene in Berlin.
His career began in 2003 and his first software was Traktor. After four years of study with Martin Hilton and RembOil he decided to try his hand at clubs. Currently he has a new fascination and he is working with Ableton. For the last months he has been doing very well during live performances using samples, vocals and vst plugins. He creates a mixture of tech-house, deep and techno. He is opened to new sounds. He intends to live in Berlin in the future and develop there his interests conne
http://www.residentadvisor.net/dj/robert…
http://soundcloud.com/robert_gaiss
http://www.youtube.com/user/robertgaiss
http://www.mixcloud.com/robertgaiss/
Jake Dee, właściwie Dominik Jakowicki. To młody artysta mający zaledwie 19 lat, z muzyką elektroniczną związany od 2010 roku. Wyszukiwanie najbardziej wysubmilowanych dzwięków to więcej niż pasja, to dla niego droga wyrażania siebie poprzez muzykę. Znany z brzmień technicznych, jak i deepowych. We wczesnych godzinach lub małych pomieszczeniach potrafi eksperymentować z głębokimi deepowymi brzmieniami, co lubi najbardziej. Pozostając otwarty na wszelkie nowe gatunki muzyczne potrafi zaskakiwać, jakby ciągle szukając swojej drogi muzycznej.
http://www.soundcloud.com/jakedee
Adrian Wrona [Polyphonique/Malbork/Toruń] DJ i początkujący producent, związany z Malborską sceną klubową od 2007 roku. Jego początki to małe undergroundowe imprezy organizowane dla „muzycznych zapaleńców” i ludzi zakochanych w elektronicznych dźwiękach, gdzie początkujący DJ’e mogli stawiać swoje pierwsze kroki.
Rosnąca popularność jego setów, świetne wyczucie bawiących się lud
zi i wzrost zapotrzebowania na ambitną muzykę dały impuls do tworzenia cyklicznych event’ów pod szyldem „Polyphonique” na których zagrali m.in.:
Jacek Zamojski, Stardust, Ykman, jarekbaja, Pedro Dust, Rok-is, Electroon.
Oprócz autorskich imprez organizowanych w Malborku i Toruniu, Adrian grał na takich imprezach i w takich klubach jak: Lost Sound/Kwidzyn, Techniwalesencja/Gdańsk, Dołek/Malbork, Electronic Revolution/Malbork, Alternatywa/Malbork, U Flisaka/Malbork, NRD/Toruń.
Jego styl to mieszanka house i energicznego tech-house opleciona soczystą linią basu ułożona w rytmiczną całość, która skutecznie skupia ludzi na parkiecie.
www.facebook.com/wronaadrian
www.mixcloud.com/adrianwrona
www.mixcloud.com/polyphoniue-imprezy
www.soundcloud.com/adrian-wrona
www.soundcloud.com/adrianwrona-polycast
YKMAN/Patryk Mansk/ DJ oraz początkujący producent z pomorza. Swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął w 2005 roku kiedy to zakupił swój pierwszy gramofon. Początek przygody za deckami zaczynał od ciężkiego techno i tribal techno. Z czasem jego gusta muzyczne ewoluowały w spokojniejsze zakątki muzyki klubowej, poprzez minimal i tech house a skończywszy na deep house, disco oraz chillout. W swoich setach ykman nie ogranicza się do jednego gatunku, stara się mieszać style żeby jego gra była bardziej urozmaicona i intrygująca. Jego sety są nieprzewidywalne i spontaniczne. Patryk grywał w takich klubach jak: Boom Bar (szczecin),  Rokoko Cafe (słupsk), CSG (gdańsk) Alternatywa Klub (malbork) Luzztro (warszawa). Miał przyjemność zagrać z takimi gwiazdami jak Catz n Dogz oraz Adam Port …
http://soundcloud.com/ykman
http://facebook.com/ykmandj
http://www.myspace.com/ykman
———–
Przebierz się, prócz darmowego wejścia czekają na Ciebie liczne nagrody!
[Między innymi kupony na godzinną grę w kręgle i bilard]
———–
Przeniesiemy Was w inny świat – BO DLA NAS ZIEMIA TO ZA MAŁO!Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

DO IT DEEP – Halloween Gdańsk

SASSY Stardust: Michael Canitrot

Sb, 27 lipca 2019
godz: 22:00

DO IT DEEP – Halloween Gdańsk

Wisłoujście 2019

Pt, 09 sierpnia 2019
godz: 14:00

DO IT DEEP – Halloween Gdańsk

Soundrive Festival 2019

Pt, 16 sierpnia 2019
godz: 11:00