Clan of Xymox / 2.10.2021 / B90 & Drizzly Grizzly

Koncerty
Clan of Xymox / 2.10.2021 / B90 & Drizzly Grizzly

Sobota, 02 października 2021
godz: 19:00

B90

ul. Doki 1, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

❗❗❗ Z powodu zagrożenia spowodowanego pandemią COVID-19, wraz z zespołem i jego managementem podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu Clan of Xymox na nowy termin – 2.10.2021. Wszyscy wierzymy, że dość odległa data zapewni nam bezproblemowe zorganizowanie tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że będziecie tego wieczoru z nami!
▪️ Bilety z tegoroczną (wrześniową i grudniową) datą zachowują ważność na koncert w 2021 roku.
▪️ Jeżeli nie interesuje Was nowy termin wydarzenia i jeszcze nie przesłaliście do nas danych niezbędnych do przeprowadzenia zwrotów, piszcie na: [email protected] – w treści wiadomości koniecznie podajcie imię i nazwisko + e-mail + nr zamówienia.
▪️ Zwroty zrealizujemy w ciągu 180 dni od daty przeniesienia koncertu (na mocy art. 15 zp tzw. tarczy antykryzysowej) na konto, z którego bilety zostały zakupione.
Dziękujemy, że jesteście z nami i naszym niedźwiedziem. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo – oczywiście w Drizzly Grizzly! 🐻
◼️◼️◼️
🕷️ 2 października na niedźwiedziej scenie wystąpi Clan of Xymox!
🕷️🕷️ Clan of Xymox (znani też jako po prostu Xymox) to legenda dark wave’u i gotyckiego rocka. Pochodzący z Holandii zespół jest aktywny od początku lat 80. W Polsce sławę zyskał m.in. dzięki audycjom Tomka Beksińskiego.
Ich muzyka ulega ciągłym modyfikacjom. Jednocześnie stanowi wyzwanie i potrafi być niezwykle przebojowa. Clan of Xymox tworzy kompozycje głęboko autorskie, co nadaje ich płytom charakteru wyjątkowości i ponadczasowości.
Zespół odwiedzi Polskę w ramach trasy SPIDER ON THE WALL TOUR 2021.
🕷️🕷️🕷️ Bilety (90/100 zł) i pakiety ➡️ tickets.drizzlygrizzly.pl
◼️◼️◼️
Koncert odbędzie się w kooperatywie B90 i Drizzly Grizzly pod hasłem STAYIN' ALIVE.
◼️ Drizzly Grizzly otrzymało zielone światło na od B90 na organizację koncertu Żywiołaka, co oznacza, że zespół zobaczycie na dobrze Wam znanej scenie B90.
◼️ Wewnętrzne drzwi, dzielące Drizzly Grizzly i B90, staną dla was otworem. Będziecie mogli bezpiecznie poruszać się po rozległej przestrzeni obu stref z zachowaniem odpowiedniej odległości od innych uczestników. Nie martwcie się – zadbamy o właściwą liczbę osób oraz płyny antywirusowe w strategicznych miejscach.
◼️ Klub B90 w najbliższym czasie przejdzie metamorfozę. Nie zdradzimy jeszcze szczegółów, ale już teraz zapewniamy, że zaoferujemy Wam jeszcze większy komfort (i aż 3 bary!).
◼️ Po wydarzeniu możecie zostać u nas – nie planujemy szybkiego zamknięcia.
Wierzymy, że zupełnie nowa formuła koncertów zapewni wam i nam bezpieczny powrót do koncertów. Nie czekamy, działamy.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Clan of Xymox / 2.10.2021 / B90 & Drizzly Grizzly Gdańsk

Koncert Hang Massive – Gdansk

Sb, 13 listopada 2021
godz: 20:30

Clan of Xymox / 2.10.2021 / B90 & Drizzly Grizzly Gdańsk

KRÓL | Gdańsk – Stary Maneż

Sb, 27 listopada 2021
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →