1. Urodziny SASSY – SOBOTA: Tensnake

Clubbing
1. Urodziny SASSY – SOBOTA: Tensnake

Sobota, 07 marca 2020
godz: 21:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Otwieramy szampany! Świętujemy pierwszy rok zabawy w Sassy, w klubie który wyróżnia się na imprezowej mapie Trójmiasta i ma odwagę realizować pomysły wykraczające poza tradycyjne oczekiwania nocnej rozrywki!

Przed nami dwa dni ucztowania muzycznego i wizualnego we wszystkich przestrzeniach – Sassy Klub, Sassy Prive oraz SASSY ROOF TOP. Wyjątkowa okazja, to i niezwykli goście❕

W SOBOTĘ olśniewamy jeszcze bardziej #BeGold ? #BeBlack ?

Wspierani energią Chivas Regal Polska rozkręcamy święto muzyki #HOUSE, którą z powodzeniem promujemy od samego początku istnienia Sassy. Na tę okazję zaprosiliśmy artystę znanego z hitów klubowych i radiowych – Tensnake!
Rozgrzewkę przed jego występem zapewnią DIO oraz rezydent klubu Luke Erb.
Szukających chwil wytchnienia od imprezowego szaleństwa zapraszamy na ROOF TOP, na którym przy muzyce o wielu kolorach wraz z DJ Romero również wznosimy toast za Sassy! Poza atrakcjami muzycznymi wyczekujcie na specjalnie przygotowane na ten dzień dekoracje oraz pokazy grupy tanecznej Ashaki Dance Team w niezwykłych strojach i nastrojach.

WSTĘP:
21+ only
Liczba miejsc ograniczona.

REZERWACJE:
Szczegóły dotyczące oferty, menu i pakietów oraz rezerwacji stolików: 
[email protected] | +48 732 340 600 | +48 732 340 604

DRESS CODE:
Piątek: Black ⬛️ White ⬜️
Sobota: Black ⬛️ Gold ?

TUTAJ kupisz bilety na PIĄTEK.

 

➰➰➰➰
TENSNAKE
Pod pseudonimem Tensnake działa urodzony w Hamburgu Marco Niemierski (r. 1975). Wychowany na disco, boogie, funku, soulu oraz muzyce pop lat 80 w dalszych latach znalazł inspirację w produkcjach Larry Levana, Masters at Work, Romanhtony i wytwórni Junior Boys Own. Echa tych doświadczeń ujrzały światło dzienne wraz z pierwszym oficjalnym wydawnictwem „Around The House” w 2005 roku. Zapoczątkowało to serię kolejnych EP-ek i singli w założonej przez Marco wytwórni Mirau Musik, które ugruntowały jego popularność na niemieckiej klubowej scenie. Na światowy rozgłos musiał poczekać do 2009 roku gdy nakładem Running Back ukazał się „I The End (I Want You to Cry)” a rok później ogólnoświatowy hit „Coma Cat”. Tak mocnymi numerami zaistniał zarówno na klubowych parkietach, wieloformatowych muzycznych listach przebojów i stacjach radiowych a jego styl za dziennikarzami New York Timesa został klasyfikowany jako „highly precise modern disco”. Kolejne sugestywne i euforyczne opinie muzycznych magazynów określały go jako producenta, który odświeżył i ożywił muzykę house.
Kolejnym sukcesem okazało się nagranie Essential Mix dla kultowej audycji Pete Tonga w BBC Radio 1 a rok później wydanie debiutanckiego albumu z udziałem imponującej liczby współpracowników m.in. Nile Rodgers, Stuart Price (aka Jacques Lu Cont), Jammie Lidell, Fiora, MNEK. 
Entuzjastycznie przyjęta płyta i rosnąca popularność Tensnake pozwoliła mu na otwarcie nowej własnej wytwórni Tru Romance, do której zaczął ściągać artystów wykraczających poza tradycyjne klubowe ramy. Jednocześnie nagrywał kolejne własne produkcje zyskując miano utalentowanego remiksera tworząc dla takich sław jak Aloe Blacc, Scissor Sisters, Pet Shop Boys, London Grammar, Lana Del Rey, Goldfrap, Friendly Fires, Little Dragon, Boys Noize i innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 


1. Urodziny SASSY – SOBOTA: Tensnake | 7 marca 2020 Sobota, SASSY

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

1. Urodziny SASSY – SOBOTA: Tensnake Gdańsk

Block Party x Łomża | Gdańsk

Śr, 10 czerwca 2020
godz: 17:00

1. Urodziny SASSY – SOBOTA: Tensnake Gdańsk

BALTIC GAMES 2020

Pt, 17 lipca 2020
godz: 11:00