Sylwester 2008/2009 Fruit Machine pres. Markus Lange

Clubbing

Środa, 31 grudnia 2008
godz: 20:00

Rura

Aleja Najświętszej Maryi Panny 38, Częstochowa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Fruit Machine to cykl imprez cieszących się dużym powodzeniem, podczas których wystąpiło wielu znakomitych artystów z całego świata. Z okazji nadchodzącego nowego roku mamy zaszczyt poinformować wszystkich o występie samego MARKUS LANGE. Jest on jednym z najmłodszych artystów o tak bujnej karierze. Jego pierwsze produkcje ujrzały światło dzienne w 2002 roku. Kiedy miał 17 lat został dostrzeżony przez takich artystów jak Sven Vath, Andre Galluzzi, Miss Yetti czy Dj hell którzy supportowali jego utwory na największych imprezach na całym globie.

 

W 2006 roku Markus został zaproszony do elitarnej wytwórni Great Stuff/Craft Music przez samego Tomcrafta. Jego singiel Ruhestorung Plattenbau z remixem Oxia okazał się hitem na miarę najlepszych. Rozchwytywany przez wydawnictwa Markus podpisał kontrakt także z Whirlpoolsex Music.

 

Remixowany przez takich artystów jak: Play Paul, Swen Weber, Julian Jaweil, Oxia czy Oliver Koletzki trafił na topowe miejsca chartowych list, a każde nowe wydanie wędruje na czołowe pozycje pod względem sprzedawalności.

31wszego grudnia MARKUS LANGE zagości w Częstochowskim klubie Rura prezentując set LIVE! Warto przekonać się na własnej skórze dlaczego doceniany jest przez tylu czołowych artystów oraz publiczność na całym świecie, ale to nie koniec niespodzianek! Na imprezie usłyszymy także HENDRIK ZOE i TOM CYBER utalentowanych artystów z Niemiec oraz pomysłodawcę cyklu imprez FUSION F świętującego kolejne wydania płytowe. O support zadbają PHILIPP KOSEL i CALISTO.

W cenie biletu:
– dwa drinki
– lampka szampana
– przekąski
– owoce

Informacja w celu rezerwacji biletów pod numerem +48 784794182
Organizator imprezy zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia bez podania przyczyny. Selekcja & Zaproszenia

 Sprawdź inne wydarzenia @ Częstochowa