CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW

Festiwale
CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW

Piątek, 16 czerwca 2023
godz: 16:30

Park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra)

Wawelska 5, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

OTWARCIE BRAM: GODZ. 16.00
START KONCERTÓW: GODZ. 16.30

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Kolejna edycja już 16-17 czerwca w Warszawie!

Ulubiony miejski festiwal także i w tym roku zakręci się wokół kobiet – każdego dnia festiwalu w lineupie pojawi się silna grupa artystek jako kolektyw Women’s Voices.

Topowe artystki i artyści, min. 10 wspaniałych koncertów w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami – czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata – to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw, który odbędzie się 16 i 17 czerwca w Parku na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra) przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie.

Jak najlepiej nastroić się na tegoroczne lato? Kilka dni przed wakacjami zapraszamy Was na kolejną odsłonę miejskiego, muzycznego festiwalu „Co Jest Grane”. Doskonały dobór artystek i artystów wyśmienicie oddających gatunkowy eklektyzm rodzimej sceny, rozmaite muzyczne wibracje i energię zamknięte w dźwiękach. Tegoroczny festiwal to szereg wykonań premierowego materiału, którego świeżość wzmocni także nowe miejsce, w którym pierwszy raz zagości Co Jest Grane Festival”. Dla niektórych będzie to powrót do przeszłości, dla niektórych odkrycie zupełnie nowej przestrzeni w samym sercu wielkiego miasta.
Tegoroczny Co Jest Grane Festival odbędzie się na terenie dawnej Skry, a obecnie Ośrodka Wawelska Aktywnej Warszawy. Miejsce przez lata niszczone i zaniedbywane, zostało w 2021 r. odzyskane przez m.st. Warszawa i wkrótce zostanie poddane całkowitej rewitalizacji. Położony na granicy trzech dzielnic, ponad 20 hektarów przepięknych, historycznych terenów Warszawy w piątek i sobotę 16 i 17 czerwca stanie się przestrzenią, w której wybrzmi najlepsza polska muzyka.

Odsłaniamy przed Wami pierwszą piątkę artystów i artystek, którzy pojawią się w programie tegorocznego Co Jest Grane Festival, a są nimi: Nosowska, Margaret, Mrozu, Rubens i Tymek!

Podobnie jak w zeszłym roku, na Co Jest Grane Festival znowu zagości specjalny projekt muzyczny w wykonaniu Kolektywu Women’s Voices pod przewodnictwem Pauliny Przybysz. Każdego festiwalowego dnia w programie pojawi się niezwykły koncert, w ramach którego zaprezentuje się eklektyczna kobieca reprezentacja rodzimej sceny, zaśpiewa i zjednoczy się w imię wolności kobiet do bycia sobą. Artystki, które na co dzień chadzają różnymi muzycznymi szlakami, staną na jednej scenie pod czujnym okiem spirytus movens całego przedsięwzięcia – dyrektorki artystycznej Pauliny Przybysz, która w duchu siostrzeństwa kolejny raz zaprosi nas na niebanalną muzyczna podróż.

Co Jest Grane Festival to ponadto jak zawsze strefa spotkań z artystkami, które pod hasłem „Be Shero” porozmawiają o wspomnianym siostrzeństwie.

I uwaga! W przerwach między koncertami i spotkaniami festiwalowicze obowiązkowo muszą spróbować przepysznych kulinariów serwowanych z foodtrucków oraz odwiedzić pozostałe strefy festiwalu jak moda, beauty, czy family, gdzie na czekać będzie mnóstwo atrakcji dla tych najmłodszych uczestników i uczestniczek festiwalu jak na rodzinne wydarzenie przystało.

Bilety dla dzieci:

– z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.
– od 6 do 12 roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu.

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: www.facebook.com/cojestgrane24festival

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW | 16 czerwca 2023 Piątek, Park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra)

Biletomat.pl
129 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW Warszawa

Stella Bossi I WARSZAWA

Śr, 07 czerwca 2023
godz: 23:00

od 59 PLN
CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW Warszawa

CZWARTKOWE WIECZORY NA NOCNYM

Cz, 08 czerwca 2023
godz: 17:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →