Pepsi Silesia Beats | LIVE stream

Koncerty
Pepsi Silesia Beats | LIVE stream

Niedziela, 30 sierpnia 2020
godz: 21:00

Stadion Śląski

Katowicka, Chorzów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pepsi, Stadion Śląski oraz PMG Group przedstawiają muzyczny projekt jakiego jeszcze w Europie nie było! PEPSI SILESIA BEATS to trzy wakacyjne edycje imprezy w formacie VIDEO LIVE STREAM dostępnej dla każdego fana muzyki elektronicznej i wszystkich którzy kochają tańczyć!

Prosto z niesamowitego i historycznego miejsca – Stadionu Śląskiego – największej muzycznej areny w Polsce w Waszych domach, ogrodach, tarasach i wszędzie tam, gdzie zabierzecie ze sobą internet! Największe nazwiska polskiej sceny klubowej, najlepsza muzyka, wyjątkowa oprawa, studio LIVE i wirtualna obecność każdego widza! To tylko część atrakcji tego widowiska!

TRZY EDYCJE ( czerwiec, lipiec, sierpień ) podczas których imprezowa poprzeczka urośnie bardzo wysoko, a zakończy się Dj’skim rekordem! Aby poznawać szczegóły tych wydarzeń, atrakcje, kolejne etapy… należy bacznie obserwować oficjalne kanały PEPSI SILESIA BEATS w social mediach oraz oficjalną stronę pepsisilesiabeats.com na której sprawdzicie hot newsy, artystów, kolejne etapy i szereg ważnych informacji.

Przygotujcie swoje najlepsze stroje, załóżcie najlepsze szpilki lub wyciągnijcie z szafy szalone imprezowe stroje! To będzie mega impreza w formacie LIVE STREAM gdziekolwiek będziecie!
Tańczcie przy energicznych dźwiękach! Podziwiajcie niesamowite i ogromne miejsce w zderzeniu z techniką sceniczną i wyjątkową oprawą! Zobaczcie siebie i przyjaciół na wielkich stadionowych ekranach! Sprawdzajcie kto bawi się razem z Wami, połączcie się na żywo ze studiem LIVE, oglądajcie wywiady z Artystami! Przygotujcie się na niespodzianki!

Pokaż się na Instagram story! Oznacz @pepsi_pl i @pepsisilesiabeats #pepsisilesiabeats zdobądź limitowaną serię gadżetów i extra prezenty! Szczegóły zabawy na oficjalnych kanałach!
To wszystko przygotowaliśmy dla najbardziej szalonych i roztańczonych widzów delektujących się produktami marki PEPSI!

TRZY EDYCJE – W TRZECH WYJĄTKOWYCH WYMIARACH!

EDYCJA I – Już w sobotę 27.06.2020 od godz.21:00!
Zobacz jak prosto ze środka piłkarskiej murawy występują LIVE najlepsi Artyści przy festiwalowej oprawie! Do północy zrobimy Wam najlepszą imprezę w całej Polsce!

EDYCJA II – sobota 18.07.2020 – podzielimy się na cztery dj’skie areny!
Więcej szczegółów niebawem! To będzie mistrzowskie rozdanie!

EDYCJA III – sobota 29.08.2020 – idziemy na rekord!
Takiego DJ’skiego widowiska jeszcze nie widzieliście!
Przygotujcie się na sporą dawkę emocji! Szczegóły poznacie podczas drugiej edycji!

Słuchajcie i oglądajcie RADIO ESKA & ESKA TV -partnerów medialnych wydarzenia!
Na tych kanałach również czeka na Was wiele newsów, wywiadów i niespodzianek!