ALLSEASONS – KITE MOVIE. Największe wydarzenie kitesurfingowe 7 i 15 października w Multikinie!

Koncerty
ALLSEASONS – KITE MOVIE. Największe wydarzenie kitesurfingowe 7 i 15 października w Multikinie!

Piątek, 15 października 2021
godz: 21:30

Multikino Polska

, Cała Polska

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Sportowy dokument o kitesurfingu – “ALLSEASONS” – KITE MOVIE.

Pokazy specjalne na wielkim ekranie w Multikinie TYLKO:
07 października 2021 godz 20:00
15 października 2021 godz 21:30

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

allseasonsmovie.com/
Sezon na kite’a właśnie dobiega końca? Nic bardziej mylnego, sezon trwa cały rok! Możesz przekonać się o tym w najnowszym filmie “ALLSEASONS” – KITE MOVIE.
Film produkcji Woodpecker Motion Pictures, zrealizowany w 6 krajach (Polska, Szwajcaria, Włochy, Norwegia, Egipt, Hiszpania), kręcony we wszystkich porach roku!

Miasta, w których odbędą się pokazy 7 i 15 października w Multikinie:
Bydgoszcz,
Gdańsk,
Katowice,
Kielce,
Koszalin,
Kraków,
Lublin,
Łódź,
Olsztyn,
Poznań 51, Poznań Malta,
Pruszków,
Rumia,
Rybnik,
Rzeszów,
Słupsk,
Szczecin,
Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów,
Wrocław Pasaż,
Zabrze

O Filmie:
„ALLSEASONS” to największe wydarzenie kitesurfingowe 2021 roku. Sportowa superprodukcja, zrealizowana z wielkim rozmachem. Pierwszy polski pełnometrażowy film o kitesurfingu!

Film pokazułe pełne spektrum kitesurfingu w odniesieniu do stylów oraz pór roku, w jakich można go uprawiać.

Woodpecker Motion Pictures debiutuje z filmem, który podbije serca nie tylko fanów kitesurfingu i innych sportów wodnych, ale również tych wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i film dokumentalny w najlepszym wydaniu!

Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nieskrępowana wolność́. Wszystkie te elementy w połączeniu z firmą produkcyjną Woodpecker Motion Pictures, specjalizującą̨ się̨ w realizacjach sportowych sprawia, że będziemy mieli do czynienia z nową superprodukcją dokumentalną o KITESURFINGU!

Są̨ w życiu chwile, które zapadają̨ nam na zawsze w pamięci. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsze wejście na wodę, które wywołuje niezapomniane wrażenia. Przygoda. Wolność́. Obcowanie z żywiołami. Poczucie więzi z naturą. ALLSEASONS to hołd złożony wszystkim, którzy uprawiają kitesurfing w zgodzie z naturą oraz celebracja tego sportu nie tylko jako rekreacji, ale także wehikułu na pokładzie, którego można dotrzeć́ w głąb ludzkiej duszy.

Występują:
Julia Damasiewicz, Katarzyna Blanka Lange, Olga Sarna, Julia Morkowska, Tusia Witkowskia, Dr inż. Benedykt Hac, Marek Rowiński Jr, Marek Rowiński Senior, Mikołaj Aleksander Gregier, Mark Shinn, Felix Kersten, Bruce Kessler, Valentin Launay, Błażej Ożóg, Janek Grzegorzewski, Łukasz Koński, Artur Sowa, Marek Bosowski, Mario Kraszewski, Jacek Oszczygieł, Kuba Jurkowski, Kuba Kapturski, Rafał Szukiel, Paweł Ratuś, Daniel Marzejon, Mateusz Włodarczyk, Sławomir Paćko, Michał Procajło, Piotr Karaś, Mateusz Włodarczyk oraz gościnnie Aaron Hadlow & Airton Cozzolino.Imprezy blisko Ciebie w Tango App →