Piotr Bejnar DJ set

Clubbing
Deep house Electronic Tech House Techno

Czwartek, 10 listopada 2016
godz: 21:00

Towarzyska Kafe

ul. Poznańska 12, Bydgoszcz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Minęło trochę czasu, kiedy ostatni raz Piotr zagrał u nas seta. Po ponad półtora roku zapraszamy go ponownie do Towarzyskiej a kto pamięta ostatniąimprezę ten wie, że było gorąco! ;))

Warm przed setem Piotra zagra nie kto inny jak Keta ;))

PIOTR BEJNAR – Producent i live performer. Już jako 16 latek zainteresował się matematycznym rozkładem utworow muzycznych. Jako live performer experymetuje z różnorodnymi nowotorskimi technikami grania na żywo prezentując spektrum wyszukanych brzmień.

Piotr nie ulega modzie, przyzwyczajeniu czy uprzedzeniu w muzyce – wychwytując ” brzmieniowe perełki” z roznych stylow electroniki . Dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzycznym jest częstym gościem wydarzeń kulturalnych,niekoniecznie tanecznych. Jest rowniez organizatorem cyklu impre o nazwie „Black Roses”.

Wystepy live w wykonaniu Piotra Bejnara to nie zbyt typowy live jaki kojarzyc sie moze graniem z laptopa..w tym przypadku wyglada to zupelnie inaczej…To zywa improwizacja do ktorej udzialu Piotr zaprasza publicznosc, ktora wefekcie na zywo generuje dzwieki razem z nim.

Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego MIDI controlera wiec zagral trzymajac go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzykneli go mianem dj’a „Modern Talking” oraz ‚Unstopable Korg Rider czy ‚Czarodziej z krainy KORG”. Pomysł ewoluował, Piotr zminimalizowal swój setup i zaczął grac live’y trzymając sampler w rekach jednoczesnie tanczac z ludzmi na parkiecie. Muzyka tworzona przez Piotra to, jego zdaniem – „taneczna elektronika”. Miłośnik Jazz’u i Snooker’a.

https://www.facebook.com/piotrbejnarfanpage/

https://soundcloud.com/piotr_bejnar

https://www.youtube.com/watch?v=B44J6_dpT1Y

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Bydgoszcz

Piotr Bejnar DJ set Bydgoszcz

Rakieta / Mr. Lex & Kędzior

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00