MaxIQ – Manuel Tur

Clubbing

Sobota, 03 października 2009
godz: 21:00

IQ Coffee

ul. Gdańska 49, Bydgoszcz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

IQ Restaurant ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę cyklu MaxIQ
Tym razem wybraliśmy dla Was ikone deep’u i deep house’u Manuela Tur’a.

Manuel Tur – wizyta tego młodego niemieckiego producenta będzie znakomitą okazją nie tylko do zetknięcia się z najświeższymi europejskimi trendami w muzyce elektronicznej, ale także doświadczenia tego, jak na naszych oczach rodzi się ogromny talent, a w przyszłości być może i jedna z największych postaci na światowej scenie tanecznej!

Manuel pochodzi z niemieckiego Essen i mając zaledwie 21 lat osiągnął już to, na co najwięksi pracowali długimi latami. Nagrywa dla najlepszych europejskich wytwórni, takich jak: Freerange, Compost, 2020 Vision, Plastic City, Urbantorque czy Four:Twenty Recordings, występuje w najlepszych klubach na całym świecie, a każda kolejna jego produkcja wyczekiwana jest przez środowisko z ogromnym entuzjazmem. Dla większości producentów to odległe marzenie lub cel, do którego dążą długimi latami. Jemu zajęło to zaledwie kilka miesięcy!

Najlepszym potwierdzeniem talentu Manuela i jego niezwykłej pozycji na scenie była tegoroczna nominacja do niezwykle prestiżowej nagrody Best New Commer of the Year Award podczas Ibiza DJ Awards.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Bydgoszcz

MaxIQ – Manuel Tur Bydgoszcz

Skubas – koncert w Klubie Kuźnia

Nd, 17 listopada 2019
godz: 19:00

MaxIQ – Manuel Tur Bydgoszcz

Karolina Czarnecka – Bydgoszcz

Pt, 22 listopada 2019
godz: 21:00

MaxIQ – Manuel Tur Bydgoszcz

Cohen i Kobiety \ Bydgoszcz

Nd, 24 listopada 2019
godz: 18:00