Manual Music – Mike Vamp, Ad jones

Clubbing

Sobota, 26 kwietnia 2008
godz: 0:00

Estrada Stagebar

ul. Dworcowa 51, Bydgoszcz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kwiaty urywają głowę najsilniej nad ranem, kiedy można je podziwiać, trzymając zmęczone całonocnym densem stopy na wilgotnej od rosy trawie. Zatem aby przeżycie sztachnięcia porannego kwiecia było kompletne – marsz na kwietniowe biby!

Przykładowo 26.04 warto zajrzeć do bydgoskiej Estrady na nie lada harce. Tamże z połączonych sił Manual Music i Arysto Music zrodził się Kapitan Planeta wieczornego ugi-bugi. Uszy gawiedzi cieszyć będą tuzy elektroniki polskiej i zagranicznej. Pod jednym dachem, podzielonym na dwie sale taneczne, będzie okazja potupać w rytmie tęgich pieśni z gatunku techno: minimal ‚n’ tech-house.

Powodem, dla którego nie można tego iventu zlać jest Mike Vamp. Ujmując w skrócie – Mike Vamp to 1/2 sławetnego Martini Bros. Niezmordowanie porusza stopami klabersów od 1982 roku. Kolaboruje głównie z wytwórnią Poker Flat. Wcześniej kojarzony był z duetem Oceanclub, a płytami kręcił w legendarnym klubie Tresor. Aktualnie rezyduje w klubie Watergate w ramach cyklu imprez „Meet Martini”.

http://myspace.com/mikevamp

A oprócz tego straight from tha UK – Ad Jones. Jego przygoda zaczęła się od fascynacji Slam i Jeff’em Mills’em. Początkowo kojarzony z Paulem Thomasem, z którym współtworzył zdrowo funkcjonujące do dziś imprezy o nazwie Dex In The City. Niedawno, już samodzielnie, stworzył nowy cykl o nazwie Quintessential. Między tech kliki umieszcza nierzadko house’owy groove.

http://myspace.com/theshnizzle

Polską reprezentacją w tej niecnej bandzie będą Jacob Seville a.k.a. Cube i Tom Palash. Pierwszy to Manual Music we własnej osobie, aktywny producent, nadający na falach zarówno Proton, Frisky i RMI.FM. Drugi to okręt flagowy Arysto Music, świeży zawodnik przebojem wdzierający się na parkiety, w wolnych wydający soczyste deep’y pod banderą Giant Squid Recordings. Oboje przygotują odpowiedni tech podkład pod tech figle.

http://myspace.com/jacobseville
http://myspace.com/tompalashmusic

Strefą chillout zawładną zaś Aromat, KTB i Telemusic, oferujący zmęczonym głowom kojącą mieszankę slow motion disco z sexy deep i emo techno.

http://myspace.com/aromat
http://myspace.com/killthebear
http://myspace.com/telexxl

Say no more!