Echoplex DJ Masterclass & Warsztaty Open Decks

Clubbing
Echoplex DJ Masterclass & Warsztaty Open Decks

Sobota, 31 października 2020
godz: 10:00

Klub Mózg

ul. Parkowa 2, Bydgoszcz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

31 pazdziernika – Echoplex Techno Masterclass powraca do Bydgoskiego Mozgu.
Tym razem mamy przyjemność zaprosić Was na warsztaty Production & Mixing DJ Masterclass które odbędą się w dniu 31.10 w Bydgoszczy.
Program:
10:00 – 16:00 Production & Mixing & DJ Masterclass
Polaczenie gramofonu i z mixerem o ostrej krzywej ciecia to po prostu instrument muzyczny a djowanie nie musi tylko być tzw. puszczaniem kawalkow. Podczas tego najnowszego programu, Echoplex przekaze Wam tajniki oraz tricki swojej sztuki djowania – odpowie na wszystkie Wasze pytania. Podzieli się swoim 30 letnim doświadczeniem jako dja oraz podczas interaktywnych zajec poglebi Wasza wiedze o produkcji, mixowaniu i Djowaniu.
Warsztaty Echoplex Open Decks
Echoplex OPEN DECKS ma na celu pomóc osobom, które pragną rozwinąć swoje umiejętności dj’skie jak i tym którzy już je posiadają. Czekać będzie na Was wyznaczone, bezpieczne miejsce, w którym będziecie mogli spróbować swoich sił oraz otrzymać Feedback od trenera tak abyście mogli poznac Wasze silne jak i mniej rozwinięte strony. Jest to swietna okazja aby w dobie tego co się dzieje spedzic milo czas, sprobowac swoich sil za konsoleta i wymienić się doświadczeniami. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek oraz preferowany styl muzyczny.
Zapisy na Echoplex DJ Masterclass mailowo: [email protected]
W temacie napisz: Rezerwacja Bydgoszcz
Sprzęt na którym będzie przeprowadzony warsztat:
Mixer: Pioneer DJM 900 Nexus2
2x Gramofon Technics mk2
Traktor Scratch Pro
Ilosc miejsc ograniczona
ZapraszamySprawdź inne wydarzenia @ Bydgoszcz