6. urodziny Muzikanova.pl: Homage Night w. Tigerskin Live!

Clubbing

Sobota, 22 maja 2010
godz: 21:00

Tabubar

Rynek 6, Bydgoszcz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W poświąteczny kwietniowy weekend w Tabubarze szykuje się wyjątkowa noc! Podczas cyklu Homage Night celebrować będziemy bowiem 6te urodziny ogólnopolskiego portalu Muzikanova.pl! To właśnie w Bydgoszczy rozpocznie się urodzinowe tournee tego, jednego z najciekawszych imprezowo muzycznych serwisów w naszym kraju!

Wyjątkowe okoliczności wymagają wyjątkowego gościa. Postaraliśmy się również i o to!  Będzie nim Tigerskin – producent o wielu twarzach, doskonały dj a zarazem świetny live act’owiec, który już 10 kwietnia zatrzęsie murami bydgoskiego Tabubaru.

„Bardzo cieszymy się, iż to właśnie w Tabu rozpoczynamy swoje urodzinowe tournee. Ten klub przez ostatni rok pokazał, że warto stawiać na muzykę elektroniczną. Gustownie i ze smakiem dobierał kolejnych wykonawców, którzy ściągali na swe występy tłumy Bydgoszczan. Dzięki temu, odżyła nadzieja, że ten zakątek Polski, wróci na stałe na szlak klubowych pielgrzymek – pamiętamy przecież co działo się kiedyś w Sonobarze. Kultywując te tradycje, Tabubar stał się tym miejscem, w którym z przyjemnością zainaugurujemy urodzinową celebrację! Tigerskin to postać wyjątkowa, za dj’ką wesprze go skład muzikanova.pl oraz Jacob Seville i Tytt. Mam nadzieję że Tabubar jest gotowy na trzęsienie ziemi – w końcu urodziny wiążą się z pewnymi obowiązkami!:) Zatem do zobaczenia!” – Alex Kubaczewski, redaktor naczelny muzikanova.pl

Tigerskin bio:
http://muzikanova.pl/tigerskin

 Sprawdź inne wydarzenia @ Bydgoszcz

6. urodziny Muzikanova.pl: Homage Night w. Tigerskin Live! Bydgoszcz

Dj Adamus DJ SET & Keta

Pt, 13 marca 2020
godz: 22:00