Festiwal Rifffields 2023

Festiwale
Festiwal Rifffields 2023

Piątek, 18 sierpnia 2023
godz: 16:00

Gałązki Stacja Kolejowa

ul. Gałązki 50, Błaszki

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Festiwal Rifffields powstał całkowicie oddolnie – jego historia zaczyna się od kilku muzyków i ich przyjaciół, którzy postanowili w czasach pandemii, w 2020 r. połączyć siły aby stworzyć mikro festiwal, gdzie fani mogliby w bezpiecznych warunkach spotkać się i posłuchać zespołów z gatunków stoner/doom/psychedelic itp. Na pierwszej edycji na festiwalową łąkę przyjechało około 80 osób. W 2021 większość z nich wróciła w towarzystwie kolejnych i tak to się zaczęło kręcić, choć przy liczbie gości rzędu 110 osób (2022 r.) festiwal nadal zdecydowanie pozostaje w skali mikro, jeśli nie nano-wydarzeń. Na dotychczasowych edycjach mieliśmy zaszczyt gościć na naszej scenie m.in. Red Scalp czy Weedpecker. W 2023 po raz pierwszy zaprosiliśmy na naszą scenę dwa zespoły z zagranicy: Ruff Majik (RPA) i Black Rainbows (IT)

Miejsce organizacji festiwalu nadaje mu szczególnego charakteru. Odbywa się on na terenie otaczającym ponad wiekową, do niedawna opuszczoną stację kolejową, na obrzeżach wsi Gałązki w południowej Wielkopolsce. Wiejsko-kolejowy, swojski klimat stał się naszym znakiem rozpoznawczym i tej kwestii pozostajemy spójni. Punkt gastro oferuje selekcję kilku mięsnych i wegetariańskich dań z wojskowej kuchni polowej przygotowanych przez lokalne Koło Gospodyń Wiejskich, ciasta (również z KGW), chłodne napoje, lemoniadę, herbatę, kawę i wodę. Tuż obok Rock Browar Jarocin będzie serwować znakomite kraftowe piwa.

Występy na głównej scenie zaczynają się w piątek, 18go sierpnia około godziny 16 i trwają do 23. W sobotę gramy cały dzień od południa do 23. W tym czasie na scenie wystąpi 11 zespołów. W niedzielę niektórzy z muzyków i zaproszeni przez nich goście będą grać improwizowane jam session od godzin wczesno-popołudniowych.

Piątkowy i sobotni wieczór umili kino pod gwiazdami z unikatową selekcją nietuznkowych filmów klasy Z. Przez cały wieczór i noc uczestnicy festiwalu mogą ogrzać się i pointegrować przy ognisku z ogólnodostęnym grillem.

Rifffields ma też stronę charytatywną – co roku prowadzimy aukcję na rzecz wybranej fundacji opieki nad zwierzętami, oraz przekazujemy na jej rzecz część przychodów z organizacji wydarzenia. W 2020r. Była to Fundacja Animalia, w 2021 Fundacja Ja Pacze Sercem, a w 2022 Fundacja Koci Pazur.

W ramach karnetu oprócz wcześniej wymienionych atrakcji, zapewnione jest pole namiotowe, prysznice z ciepłą wodą, umywalki, toalety. A to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody pól południowej Wielkopolski i elektrowni wiatrowych. Rifffields odbywa się na terenie prywatnym, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi covidowymi.

Lineup:

Black Rainbows (IT): www.facebook.com/BLACKRAINBOWSROCK

Ruff Majik (RPA): www.facebook.com/ruffmajik

Red Scalp: www.facebook.com/RedScalp

ARRM: www.facebook.com/ARRMambient

Ciśnienie: www.facebook.com/Cisnienieband

Yantra: www.facebook.com/yantra20k

Noise River: www.facebook.com/noiseriverband

High Sanity: www.facebook.com/highsanityofficial

Eye Of Void: www.facebook.com/eyeofvoidband

Timedriver: www.facebook.com/Timedrivermusic

Smokes of Krakatau: www.facebook.com/SmokesOfKrakatau

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Festiwal Rifffields 2023 | 18 sierpnia 2023 Piątek, Gałązki Stacja Kolejowa

Biletomat.pl
200 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →