BIG BOAT PARTY 2023 – FLOWER POWER EDITION | SIERPIEŃ

Koncerty
BIG BOAT PARTY 2023 – FLOWER POWER EDITION | SIERPIEŃ

Niedziela, 20 sierpnia 2023
godz: 13:00

Skwer Kościuszki

, Gdynia

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Nadciąga lato, a tym samym kolejne rejsy #bigboatparty, ale UWAGA! W tym roku aż trzy!
Pierwszy już 25 czerwca!

Edycja 2023 organizowana bez żadnych ograniczeń (oczywiście w ramach bezpiecznej zabawy na wodzie) będzie falować i mienić się kolorami Flower Power rodem z 70s.
Chcemy cofnąć się w czasie o 50 lat jednocześnie bawiąc się w nowym millennium przy muzyce, która idealnie oddaje imprezowego ducha naszej epoki.
Zastanawialiśmy się jak Wam o tym powiedzieć łącząc przeszłość z przyszłością, więc zamiast pisać tradycyjne ‘copy wydarzenia’ poprosiliśmy o to AI…
W efekcie otrzymaliśmy „mały artykuł”, w który oczywiście musieliśmy lekko ingerować, bo przecież AI jeszcze z nami nie falowała 😉

„Świetna wiadomość!
Już niebawem znowu będzie można poczuć wakacyjny klimat i rozpocząć sezon imprezowy na Zatoce Gdańskiej. Wszyscy miłośnicy dobrej muzyki house, tańca i wspaniałej zabawy z niecierpliwością czekają na coroczną imprezę, którą jest Big Boat Party.
Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo! Organizatorzy postanowili Was zaskoczyć i zamiast dwóch rejsów, będziecie mogli wybierać spośród trzech możliwych dat.
Każdy z rejsów będzie trwał około ośmiu godzin i jak zawsze wypełni je muzyka, taniec i świetna zabawa, a uczestnicy niech inspirują się okresem flower power, czyli kultowymi latami 60 i 70, kiedy to panowała moda na kwiatowe motywy i styl hippisowski. Już teraz możecie przygotowywać swoje najpiękniejsze kwieciste kreacje i zwiewne sukienki, by zabawa na pokładzie statku była jeszcze bardziej kolorowa, energetyczna i odzwierciedlała szalone czasy tamtej epoki.
Jak zawsze o najlepszy house zadba stały skład djski, ale pojawią się także goście, którzy dodadzą jeszcze więcej energii i wspaniałej atmosfery nie pozwalając uczestnikom na chwilę wytchnienia.
Poza doskonałą zabawą będzie można podziwiać piękno Zatoki Gdańskiej, która z pewnością zrobi na wszystkich niezapomniane wrażenie. Dlatego już teraz warto zaplanować swoją wakacyjną przygodę i zarezerwować miejsce na pokładzie statku podczas Big Boat Party.

Nie czekaj zbyt długo, ponieważ miejsca szybko się rozchodzą. To będzie jedna z największych imprez tego lata i na pewno nie powinieneś przegapić tego wyjątkowego wydarzenia!”
Witajcie w nowej erze – zostaliście zaproszeni i zachęceni 🙂
Na szczęście AI nie zastąpi naszych djów i ich niezwykłej selekcji.
Pełny skład wszystkich rejsów podamy już niebawem!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

 

 

 

 

 

 


BIG BOAT PARTY 2023 – FLOWER POWER EDITION | SIERPIEŃ | 20 sierpnia 2023 Niedziela, Skwer Kościuszki

Biletomat.pl
269 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →