Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal [ODWOŁANE]

Festiwale
Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal [ODWOŁANE]

Sobota, 18 kwietnia 2020
godz: 17:00

Klub Gwint

Zwierzyniecka 10, Białystok

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WYDARZENIE ODWOŁANE

bramka – 17:00

Niezmiernie miło jest nam was zaprosić na jedyne takie wydarzenie na Podlasiu organizowane przez With All Your Strength!
Macie niepowtarzalą okazję usłyszeć kapele metalowe z całej polski, w tym legendarną The Materia i Scylla.

Scylla (metal/hardcore/progressive) – połączenie różnych fascynacji muzycznych i różnych osobowości, a wypadkową tego tygla jest muzyka ciężka, tłusta, delikatnie przeplatana dźwiękami dobywającymi się z dna piekła, oraz wokalami do których pasuje malarstwo Beksińskiego i odgłosy z rzeźni. Na scenie Scylla to wulkan energii i perfekcja wykonawcza, a dla publiczności uczta dla ucha i strzał adrenaliny prosto w serce.

Burn The Witch – (metalcore) – zespół Burn The Witch został założony w 2008 roku i z czasem stał się jednym z czołowych metalcorowych bandów w Polsce. Duża liczba rozegranych na przestrzeni lat koncertów świadczy o sporej popularności, a wśród kapel z którymi mieli okazję dzielić scenę, wymienić można takie gwiazdy jak; While She Sleeps, Of Mice & Men, Betraying The Martyrs czy My Autumn. Na dyskografię zespołu składa się m.in. EP Malleus Maleficarum z 2012 roku, Spectres wydane w 2014 oraz zupełnie swieże (2019) EP Auf Wiedersehen.

With All Your Strength – (progcore/metalcore) – progcore’owe zespoł z Białegostoku, założony na początku 2007 roku z dwiema EP na koncie „Morning Light” i „Dreams”. Zespołowi od zawsze towarzyszy duży przekrój inspiracji, August Burns Red, Veil of Maya, Fit For A King, Pomegranate Tiger, Mgła, dlatego też ciężko określić nurt muzyczny, w którym się poruszają. Przez cały czas życia zespołu przewinęło się przez niego kilkudziesięcu członków, ale dopiero w 2018 roku uformował się skład, który zrealizował EP pod nazwą „DREAMS”

???? ???? (Melodic Metalcore) – to zespół, który oficjalnie powstał we wrześniu 2019 roku. Serwuje dawkę energetycznych, ciężkich brzmień, które porywają melodią. Zespół wydał singiel ENEMY razem z mrocznym klipem, który zdobył nagrodę Polish Music Video Awards za najlepszy teledysk w kategorii „Ciężkie przeminie”. Singiel promuje debiutanckie EP zatytułowane „PRIMAL”.

My Heart In Atrophy – Świeża kapela z Warszawy grająca Deathcore – formacja w ciekawy sposób urozmaica charakterystyczną dla gatunku brutalność melodyjnymi motywami, które zapadają w pamięć. Kapela od drugiej połowy 2019r. aktywnie działa na scenie corowej. Swoim brzmieniem przyciągną fanów takich kapel jak: Carnifex, Thy Art is Murder czy Chelsea Grin.

Phecda – Warszawski projekt djentowy z elementami deathcore’a. Idealna mieszanka dla fanów takich kapel, jak Meshuggah, Bermuda, Volumes czy After the Burial. Mocna dawka headbangingu gwarantowana.

The Materia (hardcore/metal) / https://www.facebook.com/materia.metal / https://www.youtube.com/themateria01

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal [ODWOŁANE] | 18 kwietnia 2020 Sobota, Klub Gwint

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Białystok

Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal [ODWOŁANE] Białystok

Up To Date Festival 2020

Cz, 03 września 2020
godz: 20:00

od 269 PLN