Up To Date Festival 2019: X Edycja

Festiwale
Up To Date Festival 2019: X Edycja

Czwartek, 05 września 2019
godz: 19:00

Stadion Miejski

ul. Słoneczna 1, Białystok

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Up To Date Festival Białystok, Poland 
05—08 September 2019

Up To Date Festival odbywa się rokrocznie w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku UTDF odwiedza ok. 8000 gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak choćby Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich. 

Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno i okolice, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc. Festiwal jest tworzony przez lokalnych aktywistów, którzy każdego roku wkładają ogromny wysiłek w to, aby powoływać do życia prawdziwie artystyczną i oddaną dźwiękowym poszukiwaniom przestrzeń.

Przed nami dziesiąta edycja UTDF. 
Jubileusze zobowiązują, w związku z czym po raz pierwszy w swojej historii Up To Date Festival trwał będzie nie dwa, lecz cztery dni. Rozpocznie się w czwartek, 5 września, a zakończy w niedzielę – 8 września. Dwa dni na Stadionie Miejskim uzupełniono tym samym o czwartkowy koncert otwarcia i jeden dodatkowy dzień z muzyką w stolicy Podlasia. 
Koncert otwarcia to występy dwóch artystów. X edycję Up To Date Festival audiowizualnym występem rozpocznie Anthony Linell & Ali Demirel displays Winter Ashes. Po nim na scenie pojawi się Robert Henke z projektem Lumière III. Oba koncerty w nowej lokalizacji, dotąd nie kojarzonej z Festiwalem.

Poniżej komplet ogłoszonych do tej pory artystów X edycji Up To Date Festival:

Sokół
Dopplereffekt live
IC3PEAK
Legowelt pres. Gladio live
Lone b2b Special Request
Milena Głowacka live
Ceephax Acid Crew live
Desroi live
Sega Bodega live
Mike Parker
Umwelt live
Anthony Linell & Ali Demirel – „Winter Ashes”
Robert Henke – „Lumière III”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 


Up To Date Festival 2019: X Edycja | 5 września 2019 Czwartek, Stadion Miejski

Biletomat.pl
289 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Białystok

Up To Date Festival 2019: X Edycja Białystok

KARAŚ/ROGUCKI – Białystok

Sb, 04 kwietnia 2020
godz: 19:00

Up To Date Festival 2019: X Edycja Białystok

Up To Date Festival 2020

Cz, 03 września 2020
godz: 20:00

od 269 PLN